2737
2739
عنوان

اعتراض نامه به مسوول نی نی سایت بیایین زیرش امضا بزنین😀

| مشاهده متن کامل بحث + 28726 بازدید | 2672 پست
@__purple__purple__     @parzhak     @tina_am     @sara1990 ...

امضا🌀

😐😂من امضامو کردم نازی

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)

امضا😁

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با عرض معذرت از همه ی دوستان من مخالفم

فکر میکنم اگر نی نی سایت تا الان پابرجا مونده بخاطر اینه که کمتر ازش تونستند سواستفاده کنند

ولی پاک کردن تاپیکها سو استفاده تو سایت رو بالا میبره

من که الان چند ساله عضوم میبینم که بعضی از دوستان که تاپیک میزنند  رو تا به حال تاپیکهاش رو ندیدم برای اشنایی میرم سراغ تاپیکهای قبلی و از روی اون میفهمم

با شوهرش مشکل داره

در حال اقدام هست

یا مجرده

یا خیلی موارد دیگه

ولی اگه بشه پاک کرد امروز یکی سرکارمون میزاره شوهرم خیانت کرد

فردا میاد میگه ببینید خواستگارم خوبه شوهر کنم

پس فردا میاد میگه بچه ام ما رو تو رابطه دید وای خدا

در حالی که با موندن تاپیکها این اتفاقها به نصف میرسه

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....

#اغتشاش

@چشم_رنگی_کوچک      

@آراااام      

@فاطمه۱۵      

@سگ_سیبیل_خانم    

@رضاسیبیل‍ 

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

@مونا_تهرانی    

سرکار خانم تهرانی عزیز با احترام 

یا چنتا نی نی یار اضافه تر بذارید سایت یا همون نی نی یار ها رو فعال کنید

هر بار رفتیم تاپیکشون با دربسته مواجه شدیم

نی نی یار فقط حقوق میگیره ک حرف حق رو بترکونه به سه سوت؟ و ما جرات تاپیک زدن نداشته باشیم؟

کجاست کو اون سایتی ک همه با هم دوست بودن و همیشه کمک همدیگه میکردن

از وقتی ورژن سایت عوض شد همه چی ب هم ریخت

اگه ما کاربرا نباشیم ک سایتی وجود نداره

پس یک ذره احترام ب حقوق کاربرا چیز بدی نیس عزیزم

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2740

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_3    ‍ ‍ ‍ 

@نی_نی_یار_2    ‍ 

@نی_نی_یار_1    

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_1    

@امیر_فنی    

حداقل دوباره تاپیکارو باز کنین بتونیم لینک بزاریم پاک کنین😢

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔

موافقم من یکی گذاشتم میترسم جاریم بخونه آبرومو ببره 😔😔😔😔😔😔

قضیه کلاهبرداری رو 

🌺�بروبچ انرژی 🧘‍♀️💥مثبت بفرستین🏃‍♀️ برم 🏡خونه ام خیلی خسته شدم 🙏🙏🙏امروز را بی قضاوت تنها شاهدباش🌺🌺🌺هر رفتار دیگران قصه ای دارد شاید پر غصه😔😔😔ناآگاهی را خرده مگیر😡😡😡تو👈 مهربان👉 باش❤❤❤🌷⚘🌹🥀🌺🌼🌻
2706