2733
2739
عنوان

اعتراض نامه به مسوول نی نی سایت بیایین زیرش امضا بزنین😀

| مشاهده متن کامل بحث + 28726 بازدید | 2672 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دیروز هم تاپیک زدن به خانم تهرانی گفتم حداقل بذارین روزی یه تاپیک کاربر بتونه حذف کنه هرسری میگن با ...

من هر سری دلم میگیره تو  خودم میریزم وقتی جرات پاک کردن تاپیکمو ندارم

دروغگوهام تو ذهنم می مونن اگه واقعا بنا ب این باشه ک دروغگویی نتونه تاپیک پاک کنه

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2731
@فیلیسیتی     @الهه75     @رستا**     @تی_تی2     ...

😘

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
پاي اوراق رو انگشت بزن  ترجيحا همه انگشتاتو بزن محكم كاري😅

👐اینم از من.پاها هم لازم شد در خدمتم 😆

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2740

امضا بلد نیستم 😁

انگشت میزنم

👆

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
من هر سری دلم میگیره تو  خودم میریزم وقتی جرات پاک کردن تاپیکمو ندارم دروغگوهام تو ذهنم می مون ...

تاپیک درپغ بهونس روزی ۱۰۰۰ تا تاپیک دروغ میخوره چربطی داره اخه

بحث تاپیک زشت هست که اونم بچه ها خودشون گزارش میزنن پاک میشه

مسئول سایت نمیخاد بازدیداش کم شه

I am a queen because I have a cute mad king
2706