2737
2739
عنوان

بیاید تو تاپیکم دلم خوووونه 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 746 بازدید | 65 پست
مطلقا نزار چیز شیرین بخورن چون انرژیشون دو برابر میشه بیشتر اذیت مکنن بچه های بیش فعال باید برن دکتر ...

عزیزم بچه های من نیستن بچه های برادر شوهرم هستن خیلی اذیتم میکنن😭😭😭

اگه امضام رو دیدی لطفا برای سلامتی بچه هام صلوات بفرست😘🙏
وایی چقدر سخت خونه مال مادرشوهرته یا مال شوهرت؟ مادرشوهرت حقوق داره یا خرجشو همسرت میده؟

مستاجریم و لی با رهن اون.خودش حقوق داره که میدش کرایه خونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وسایل مادرشوهر کجاست؟ خب تلویزیون خودتون رو میذاشتین تو اتاق خواب خودتون که هر موقع خواستین سرگرمی ...

قدیمی بود بعد عروسی من کل وسایلشو داد سمساری چون من و همسرم کامل جهیزیه تهیه کرده بودیم

مطلقا نزار چیز شیرین بخورن چون انرژیشون دو برابر میشه بیشتر اذیت مکنن بچه های بیش فعال باید برن دکتر ...

از عواقب بیش فعالی تو بزرگسالی به مامانشون بگو تو نت سرچ کن هست مامانشونو بترسون تا ببرشون دکتر 

2731
دله چیو نداری.زنداداش منم تو حیاط بابام بود ولی جدا بود خونه زندگیش واس خودش جدا اشپزی میکرد همه چیش ...

خدا کمکشون کنه،عزیزم از شوهرم بی خیال تر ندیدم بخدا.تو این یه مورد فقط به من میگه سخت میگیری.اخه خدایی من ارامش میخوام سخت میگیرم؟همینطوریشم تو خونه خودم راحت نیستم همش زیر ذره بین مادر شوهرمم چه برسه بچه هاشم دم به دیقه اینجا باشن،وقتی میگم اذیتم میگه تو کار نکن بذار خودشون کارکنن خونه مادرشونه خونه غریبه که نیست.اینو که میگه لجم در میاد،اما من دلم نمیخواد با کله برن تو فریزر من هرچی بخوان درس کنن هرکاری بخوان بکنن.خب شما خودتون خانوم خونه اید برای خونتون قوانین خاصی دارید مثلا چه ظرفی برای جلو دستیع یه چه غذایی رو میتونید درست کنبد یا چه مواد غذایی دارید،حتی حق اینم میخوان به بهونه بارداری ازم بگیرن.نمیخوام نظم خونم بهم بریزه نمیخوام اونا به جای من حتی این چیزارو تایین کنن،خستم خسته خدایا خودت به دلم نگا کن خودت کمکم کن،من فقط از شوهرم و مادرشوهرم میخوان یکم تذکر بدن؛نمیگم نیان بیان اما درس بیان و برن موند به دلم یه بار جاریم یا خواهر شوهرم به بچشون تذکر بدن انگار نه انگار ماهم ادمیم داریم زندگی میکنیم،

چون گفتی بچه‌ها بیش فعالن همه میگن وای اشکالی ندارد تحمل کن حرص نخور اما اگه اینو نمیگفتی همه میگفتن برو بکششون جیغ و داد کن فلان 😒

خدایا چرا من ؟یعنی خودت دلت برا من نمیسوزه😞😫
منم الان دوماه اومدم تهران پیش شوهرم.خونم شهرستانه چسبیده ب خونه ی مادرشوهرم.شبام پدر شوهرم با نوش م ...

خب قفل می کردی عزیزم،وای نگو تورو قران داغ دلم ۱۰برابر میشه درکت میکنم خییییلی زیاد امان از این شوهرایع بی فکر

به نظر من ناراحتی تو ابراز کن با رفتارات اولش ناراحت میشن اما حساب کار دستشون میاد و دعواشون کن .دلیلی نداره حور بی ادبی بچه ها را تو بکشی .هر کاریو باید جا بندازی برای بقیه . منم تجربشو دارم که میگم .لزومی نداره چیزی نگی و خودتو زجر بدی

2738
چون گفتی بچه‌ها بیش فعالن همه میگن وای اشکالی ندارد تحمل کن حرص نخور اما اگه اینو نمیگفتی همه میگفتن ...

عزیزم سالمن هااااا من تشخیص دادم پیش فعالن چون بیش از حد رو مخن با همه چی کار دارن حتی با مرغ و گوشت تو یخچال،تازه بزرگم هستن بچه نیستن که

بچه ها توروخدا دعام کنید تو این شب دعام کنید برام اسون شه دعام کنید  دلم اروم شه خستم خیلی میترسم اعصابی برای بچم نمونه بعدا😭😭😭😭

خب قفل می کردی عزیزم،وای نگو تورو قران داغ دلم ۱۰برابر میشه درکت میکنم خییییلی زیاد امان از این شوهر ...

نمیشه اخه اونجا دزد زیاد داره.دره اتاق خوابموقفل کردم کلیدمم گذاشتم همونجا حتی اونجام همش میرن.لباسام وسیله هام همه چیم اونجاس.حریم شخصی ندارم حمام میرن خونه من.منم داغونم بخدا.درکت میکنم منم رو وسیله هام حساسم.اصلا نباید برن سر یخچالت.حق ندارن.یخچال ک مال مادرشون نیست.فقط خودت نشون بده ناراحتیتو همین.جاریای من حیاطشون دیوار نداره از تو حیاط پدر شوهرم میتونی  تو حیاط اونام بری.اونا ک اصلا اسایش ندارن.من حیاطم دیوار داره بعدشن من چون تو خونم لباسای باز میپوشم میدونن ک من راحتم قبلش در میزنن.اما خونه اونا همینجوری هرکی میره.بعدشم برادرشوهرام یا دامادشون که میاد خونم من عمدا چادر رنگی میذارم سرم.تا بدونن من راحت نیستم اونا میان😀یا اصلا شوخی نمیکنم باهاشون.زناشونم فهموندم که بدم میاد سر یخچالم برن.داد بزن دعواشون کن بگو تو اشپزخونه نیان تا میرن بگو چی میخاین اینجا جا بچه نیست.عزیزم اونجا خونته حق اشپزی ندارن.اونم تو خودت برو بهشون بده اما بذار خودشون اشپزی کنن و بشورن و تو فقط نظارت کن.اما اجازه نده بدون اجازت ب چیزی دست بزنن.

گر زمانه با تو نساخت تو بازمانه بساز شرایطتون سخته اگه نمیشه جدا شی جز تحمل نمیشه کاری کرد .بزن به ...

مجبورم و دارم همین کارم میکنم فقط دلم برای بچم میسوزه

نمیشه اخه اونجا دزد زیاد داره.دره اتاق خوابموقفل کردم کلیدمم گذاشتم همونجا حتی اونجام همش میرن.لباسا ...

پس توام مثل منی و میدونم خوب درکم میکنی چون منم خیلی خوب درکت کردم خدا بهمون صبر بده توروخدا دعا کن

2706