2726
عنوان

بیاید تو تاپیکم دلم خوووونه 😢

746 بازدید | 65 پست

من با مادر شوهرم زندگی میکنم خیلی نوه هاش مزاحم میشن میان میمونن الان که امتحاناشون تموم شده روانیم کردن یکی ۲تام نیستن که،۲تاشونم پیش فعالی دارن به همه چی کار دارن باردارم هستم نمیتونم وایسم سر پا همش جم و جور کنم مادر شوهرمم فقط نگا میکنه حتی یه تذکر نمیده،همش یا تو یخچالن تا کابینت یا اتاق خواب تو کمد و میز،به همه چی کار دارن نمیدونم چیکار کنم.یکی از دوستام میگه دعا بگیر که کمتر بیان،بخدا ما خرج خودمونم به زور میدیم اینا دم به دیقه تواین گرونی اینجان مثلا میان به مادره سر بزنن منکه نمیگم نیان فقط انتظار دارم درک کنن.شوهرمم هی میگه خب چه اشکالی داره حالا بکی دو شبه هیچی نیست بدش میاد،نمیدونم چه کنم.الان خوابیدم اونا تو پذیرایی دارن میپاشن و میریزن خوابم ندارن😭😭😭😭 خدایا خسته شدم خسسسسسته؛

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه امضام رو دیدی لطفا برای سلامتی بچه هام صلوات بفرست😘🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آخی خدا بهت صبر بده. اگه میتونی جدا شو

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم

خدا دل هر کسی که دل یه زن بادار رو میشکنه،بشکنه به حق این شب ها.منم گاهی دلم خیلی میگیره.امان از روزی که ادم از دلتنگی و دل آشوبی پناه ببره به اینترنت.من خودم الان یکی از همونهام.این یعنی خیلی تنهایی

عزیزم خونه برا مادرشوهرته و تواونجا زندگی میکنی

یا برا توعه مادرشوهرت کنارشماس؟؟

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒

بخدا من ادم بدی نیستم فقط نگران بچمم که وقتی به دنیا بیاد تکلیفش چیه،درسته کرایه خونه و پول پیش مال مادر شوهرمه اما یه لیوانم از وسایلش تو این خونه نیست همه مال خودمه،انگار من تو این خونه سر بارم و اونا صاحب خونن،دلمم نمیاد پیر زن بیچاره رو تنها ول کنم اصلا شوهرمم اهلش نیست،نمیدونم چه گلی بگیرم تا اخر هفته میشه تعطیلات میشه عید مباد تابستون میاد من کل بدنم میلرزه که ای وای دارن میان.نه خواب دارم نه خوراک درست حسابی.شوهرومادر شوهره برای خودشون گرفتن خوابیدن اونوقت من با این وضعم نمیتونم بخوابم چون بیرون شلوغه هیچ کس به فکر من نیست😭😭😭😭😭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه امضام رو دیدی لطفا برای سلامتی بچه هام صلوات بفرست😘🙏

الهییی عزیز دلم چقدرناراحتتتت شدم برات من بامادرشوهرم زندگی نمیکنم اماخونه مادرم هستم یه مادر وبرادر چندبرابر اون بچه هاا که گفتی منو اذیت میکنن پسرم بیش فعالی نمیدونم داره یانه اما آرامش ندارم خداااایا کمک😢😢😢

2706