2737
2739
عنوان

خاطره روز زایمانم

| مشاهده متن کامل بحث + 979 بازدید | 67 پست
ببخشیدچرا بدون ک.ا.ن.د.و.م نمیشه رابطه؟یعنی دراین حده؟خیلی عالی بودخداوروجکتوحفظ کنه توروخداموقع شیر ...

میگه انگار تیزه خب کیفیت اولو نداره البته دکتر من عجله داشت ی جورایی از سر باز کرد ، پسوقت واسه تفریح داری من الان با اینکه پسرم خوبه صب تاظهر خوابه شبا هم یکیره ساعت ۱۲ تا ۶ صب خوابه اما عصرا بیداره کلافه ام 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگه انگار تیزه خب کیفیت اولو نداره البته دکتر من عجله داشت ی جورایی از سر باز کرد ، پسوقت واسه تفری ...

ای جان اینهارومیگی منوشادکنی؟خداپسرتونگه داره نعمتیه بچه.

من کلاترسوام هم ازسز میترسم هم طبیعی شایدم براهمونه خدانمیده.

2742
ای جان اینهارومیگی منوشادکنی؟خداپسرتونگه داره نعمتیه بچه. من کلاترسوام هم ازسز میترسم هم طبیعی شاید ...

به این چیزا فکر نکن منم خیلی ترسو ام اصلا فکر نمیکردم طاقت زایمان طبیعی داسته باشم خدامیخواد همه تفریحاتو بکنی همه کاراتو بکنی بعد با خیال راحت نی نی بیاری

2740
من هم درد طبیعی رو کشیدم هم درد سزارین. من هم بدون درد رفتم .و وقتی آمپول فشار زدن یه ربع ساعتی گذشت ...

من اول فحشش دادم اینقد که لجم گرفته بود اما به محض اینکه دیدمش همینجور گریه کردم بعد که بخیرو زدن رفتم زایشگاه مامانمم اومد بچرو دید اونجا باز با هم گریه کردیم

2706