2733
2739
عنوان

دخترم رو رسپردم به حضرت علی(ع)

| مشاهده متن کامل بحث + 1073 بازدید | 39 پست
انشالله مشکل دخترت برطرف بشه برات صلوات فرستادم و دعا کردم تو هم از ته دلت برای من منتظر دعا کن طعم ...

انشاللله به زودی میچشی

دارم دعای جوشن میخونم

حتما برات دعا میکنم

ممنوون

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شاءالله به حق امیرالمومنین خدا خودش دلتونو شاد کنه و

عزیزتون رو حفظ کنه

امیدتون ب خدا باشه ک ارحم الراحمینه

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

🔴🔴اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🔴🔴
2731

دلم روشنه حضرت علی امشب به دخترم و همه بجه ها نگاه میکنه

دست همتون رو میبوسم

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️
انشاللله به زودی میچشی دارم دعای جوشن میخونم حتما برات دعا میکنم ممنوون

تروخدا برای من و خونوادم دعا کن لطفا عزیزم امیدوارم خدا بچتو صحیح و سالم تحویلت بحق این شب عزیز حمد شفا میخونم و ۷ تا صلوات

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
الهی امشب حاجت روا شی

انسالله 

و همچنین

2740
تروخدا برای من و خونوادم دعا کن لطفا عزیزم امیدوارم خدا بچتو صحیح و سالم تحویلت بحق این شب عزیز حمد ...

انشالله حاجت دلت روا شه

برات آیت الکرسی خوندم

ایشلا عزیزم دخترت زود زود خوب میشه به حق مریض مصلحتی کربلا آقام حضرت سجاد

ممنونم

دلت شاد

به خوب كسي سپرديش عزيزم انشاالله همين امشب شفاشو مينويسه خدا تو تقديرش

ممنون 

دلت شاد بشه انشالله

2706