2737
2734
عنوان

مامانم چرا اینجورمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 714 بازدید | 60 پست
خوب یه لیوان چای میخوردی خونه مامانت منم بودم ناراحت میشدم 

نمیدونی چه سردردی داشم

خودش یه موقه ازمهمونی چای باشه پایین مامانم میگه برو ازپایین چای بیار دوساعت دم نکنم

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو حساس بودی دم پریودته؟

اخه اخمو تخم کرد رف به شوهرمم محل نداد که افتاده بود دنبالش بیابرسونمتون

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
2731
یعنی مادر ت جداشده از پدرت ولی پیشه مادرشوهرش سابقش زندگی میکنه؟

نه مادر خودش

گور بابای سمت پدریم که شرمم میاد بگم پدر بشون

توروخدا خودت یه دور ازاول بخون مخم زادت زد  خدایا مگه سوادندارین اخه چرا قشنگ جمله بندی نمیک ...

هولی نوشم شوهرم پانشه بگه گوشی دسمه

ببخشید

الای خانم جواب منا بده

دادما

2738
هولی نوشم شوهرم پانشه بگه گوشی دسمه ببخشید

خداببخشه عزیزم

خودتو ناراحت نکن

مامانت ازجای دیگه ناراحته ازشمانیست

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
فدات...ممنون بابت دعای قشنگت...چشم...انشاءالله حتما برات دعا میکنم...😘😘😘

قربونت گلم ممنون میشم اگه دعا کنیم اخه میگن دعا زن زاعو زود براورده میشه 

من یک اقدامی ام خودت میدونی دوران اقدامی بودن چقدر سخته 😓😣😥😢😢

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  

شما يه جوري بودي نه مامانت 

خوب چايي همون خونه مامانت را نخوردي رفتي جاي ديگه 

بعدم اينا همش حاشيس چقدر خودتون را درگير جزيئات رفتار ادما ميكنيد

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
قربونت گلم ممنون میشم اگه دعا کنیم اخه میگن دعا زن زاعو زود براورده میشه  من یک اقدامی ام خودت ...

الهی عزیزم...من یه لیست آماده کردم از نی نی سایتیا که گفتن براشون دعا کنم...البته تصمیم دارم برای همه نی نی سایتیا دعا کنم...اسم شما روهم تو لیستم نوشتم انشاءالله موقع درد کشیدنم ویژه برات دعا میکنم...😘😘😘

انشاءالله خدا منو لایق بدونه دعامو برآورده کنه...

خداببخشه عزیزم خودتو ناراحت نکن مامانت ازجای دیگه ناراحته ازشمانیست

میگم من نادونی نکرده باشم حالا ازبیرون برگشتم پایین چای خوردشوهرم؟؟حالابدبخ هول هول میخورد میگف زوذببرمامانت نبینه ناراحت میشه

2706