2737
2734
عنوان

مامانم چرا اینجورمیکنه

714 بازدید | 60 پست

ظهر زنگ زد گف مادربزرگم میگه که افطاربریم اونجا.

من غروب رفتم. رفتیم پیش مادربزرگم مامانم بی حس بود بی اعصاب .ابجیمو دعوامیکردش اعصاب ندلش کلا.منم سردردداشم.بعدافطارمادربزرگم بستنی اورد مادرم ظرف میشس.گف اون چیه بستنی کی میخوره.مادربزرگمم گف میخوریم دیگه.ظرفاروشس رف خونمون (تو یه ساختمونن از بخت بدمادرم)شوهرم هی میگف مامان کو چرانمیاد.منم گفتم نماز میخونه.خاهرمم رف بالااومد گف نمازمیخونه میاد.

اومد بستنی نخورد دادخاهرم خورد.مام ده نیم پاشدیم خدافظی رفتیم خونه مادرم.اونجا دیدم بستنی یخی میخوره به مام اورد.به شوهرمم کف اصا وانیلی خوشم نمیاد عطش میگیرم یخی دوس دارم.

منم سردرد شدید داشم شوهرم گف چای هس.مامانم ابجوش گذاش حاضرشدن برن حرم.گفتم ول کن بریم خونه چای نخور زبرشوخاموش کردم خدافظی کردیم توکوچه اومدم شوهرم گف بریم خونه مادرم چای هس بخورم بریم.گفتم پس نه بریم داهل.بعدگفتم اصا بریم خونه ننه اونجاحاضره ریختم خورد مامانمم اومدبره دید گف زهراتوکه زیرکتری خاموش کردی حالااینجایی.من رفتم لیوان بشورم نمدونم شوهرمم براتوجیه چی گف.بعدم راه افتاد توکوچه برسونتشون مامانمم بااخم گذاش رف 

شوهرمم هی گیر مامانت چش بود ازاول؟من فهمیدم قیافش یه جوره چش بود؟

من کاربد کردم؟مامانم قاطی بود به منچه حالا

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...

بامادربزرگمم یه جورین

مادربزرگمم اخه یه کارای میکنه مادرم ازون دلگیره

چندین ساله جداشده اونجازندگی میکنیم میگه پول داسم غلط میکردم اینجامیمونم

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نفهمیدم چیشد ولی داری مته به خشخاش میذاری

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2738
فوق العاده مسخره واقعن موضوع گیر نمیارید🤦‍♂️🤦‍♂️

بخدا ببینی چه اخموتخمی راه انداخته

الان تاوند روز سرسنگینه

میدونم مسخرس بگین کاربدی کردم عاخه؟

من که نفهمبدم چی گفتی و ربط این چیزا که گفتی چی بود ؟!

رفتار مادرم

2706