2737
2734
عنوان

توی این شبای عزیز از خدا چی میخواین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 103 پست
ایشالا شوهرت سر ب راه بشه.و همه چیز درست بشه

دیگه برام مهم نیست درس بشه زندگیم یا نه هر چی خدا تو سرنوشتم نوشته اون میشه 

ممنون گلم 

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
شاید ولی با این وجود پای تلوزیون نشستم چی بگم....

برای منم دعا کن،هم شوهرمو دوس دارم نمیخوام جدا شم ،مشکلمون هم اینقدر حاد نیس

هم ازش بدم میاد میخوام تنها باشم،سراپا ایراده و پرده حرمت و احترام بینمون از بین رفته،دیگه دلم نمیخواد درست شه میخوام تموم شه کلا

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم بهم بی محلی میکنه قبلا دوسش داشتم انقدر اذیتم کرد با زبون زخم میزد به دلم سر هر کاری برام گیر ...

میدونی چرا پرسیدم؟تاپیک هامو بخونی متوجه میشی. من زندگی متاهلی رو تجربه نکردم. ولی با کسی که به قول خودش نامزدمه بی محلی دیدم ناراحتی دیدم هیکاری واسم نکرده.هیچیه هیچی. ول بعضی وقتا مغزم درگیرش میشه. دوست دارم دیگه حتی مغزم درگیرش نشه. خیلی تو عذابم. خدا بهم آرامش بده.

خدا کمکت کنه عزیزم شرایطتت بهتر بشه انشالله

ممنون گلم

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
2731
دیگه برام مهم نیست درس بشه زندگیم یا نه هر چی خدا تو سرنوشتم نوشته اون میشه  ممنون گلم  ...

ایشالا بهترینا رو واست بنویسه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
عزیزم امضات منو یاد خودم میندازه منم اگه بچم مونده بود 16 خرداد تولد 1 سالگیش میشد

خدا به جفتمون و امثالمون صبر بده

خیلی سخته

یه دقیقه‌همه امیدم میشه خدا

یه دقه بعد با همون خدا دعوا میکنم و ازش گلایه میکنم و اونو مقصر میدونم

تو‌ وضعیت بدی گیر کردم

این بارداری سومم بود و خنده داره که تولد هر سه تا تو خرداد میفتاد

خرداد واسه من خوش یمن نیست😂😭😭

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
قطع ریزش مو جان عزیزت خدا دست از سر کچل ما بردار یه غلطی کردیم بی خیال ما شو اه

مگه موهات میریزه؟

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
2740
ایشالا بهترینا رو واست بنویسه

مرسی آرزویی خوشبختی دارم برایت 

میدونی چرا پرسیدم؟تاپیک هامو بخونی متوجه میشی. من زندگی متاهلی رو تجربه نکردم. ولی با کسی که به قول ...

انشالله گلم آرامش خوبی خدا بهت نصیب کنه انشالله تو همه کارهایی زندگیت موفق بشی آرزویی خوشبختی دارم برایت 

چته مگه دکتر رفتی؟ خیلی زیاد یا کم؟

سیزده تا دکتر رفتم 

هیچ مشکلی ندارم فکر کنم به حاطر مشکل تخمدان و ناباروریه

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
برای منم دعا کن،هم شوهرمو دوس دارم نمیخوام جدا شم ،مشکلمون هم اینقدر حاد نیس هم ازش بدم میاد میخ ...

انشاالله به حق همین امشب دلت اروم بشه هرچی به صلاح تو و این زندگی هست واست رقم بخوره 

💫من تصویری هستم از آنچه به گمانت میبینی...💫
2706