2737
2734
عنوان

توی این شبای عزیز از خدا چی میخواین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 103 پست

سلامتی.پول.و ایشالا ی بچه نازو مامانی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه چی

سلامتی

دل خوش

عاقبت بخیری

آبرو

برکت

...

❤رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین❤پروردگار من:مرا تنها مگذار(و فرزند برومندی به من عطا کن)که تو بهترین وارثانی.💞خدایاااا شکرت بلاخره مامان شدم💞🤰😀
2728

حل شدن مشکل من و شوهرم، خیلی از هم سرد شدیم

مادرشوهرم مدام میگه تقصیر منه همه چی، و سر این شوهرم ایرادهاشو قبول نمیکنه

البته من خودمم قبول دارم که منم مقصرم ،ولی هر دوطرف مقصریم

دعا میکنم تا از این بدتر نشده راضی شه بریم مشاوره

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   

من میخام بمیرم

شاید گناه باشه حرفم

شاید ناشکری باشه

ولی احساس بدی به خودم و زندگیم دارم

خدا تازه بهم یه دختر داده شاید خیلی گاوم م این خواستم هست شوهرم خیلی دوسم داره اما الان نمیدونم افسردگی بعد زایمانه چیه که حساسم 

شوهرم خیلی میره بیرون دیر از سرکار میاد

کم پیشمه

اما نمیدونم لجم گرفته میخام بمیرم تا شوهرم ادب بشه تا اخر عمر عذاب وجدان داشته باشه

2740
یعنی آدم واسه جدا شدن دعا میکنه؟ به کجا رسیدی واقعا که میخوای جدا بشی؟ میشه واسم بگی؟ 

شوهرم بهم بی محلی میکنه قبلا دوسش داشتم انقدر اذیتم کرد با زبون زخم میزد به دلم سر هر کاری برام گیر میده بهم میگه با چند نفر حرف میزنی با کسی رابطه داری مادرش در همه زندگیم دخالت میکنه یدونه جوراب اضافه هم داشته باشم میگه بیار ببینم کجاست کووو بهش میگم میرم دیگه از زندگیت میگه هر جور راحتی امروز اومدم خونه پدرم دیگه یه بار نیومد دنبالم مادرش زنگ زد کلی زخم زبون زد بهم منم انقدر اذیتم کرده بود خداییش بهشون اصلا بی احترامی نکرده بودم ولی امروز دیگه یکم بی احترامی کردم من چیکار کنم حتی محبت شوهر نمیبینم من سنم هم کمه بخدا دیگه سر هر چی کم میارم خیلی حالم بده خیلیییی اگه زندگیم از نزدیک ببینی شاید حق بهم بدی بعضی چیز هارو نمیتونم بگم ولی واقعا حالم خیلی بد هست امیدوارم برام دعا کنی طلاق بگیرم...

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
من قفل قفلم نمیدونم چرا هیچ دعایی نمیکنم چرا هیچی نمیگم!!!

مشکلاتت خیلی بزرگن،نا امیدی  

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
شوهرم بهم بی محلی میکنه قبلا دوسش داشتم انقدر اذیتم کرد با زبون زخم میزد به دلم سر هر کاری برام گیر ...

ایشالا شوهرت سر ب راه بشه.و همه چیز درست بشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
من میخام بمیرم شاید گناه باشه حرفم شاید ناشکری باشه ولی احساس بدی به خودم و زندگیم دارم خدا تازه ...

وا.بمبری میره زن میگیره نامادری میاد بالا سر بچت.چ عذاب وجدانی

ی دعا درستو حسابی بکن

2706