2733
2739
عنوان

توی این شبای عزیز از خدا چی میخواین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 103 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باورم نمیشه امسال چیزی برا خودم نخواستم ک دعای اولم نی نی سایتی ها بودن...اول اونایی که تو دلی میخوان ..مریضایی ک اینجا التماس دعا دارن.زندگی هایی که بهم ریخته زنایی ک تنها و غریب و بی پشتوانه ان..و هدایت اونایی که با تاپیکای دروغشون مارو احساساتی و دلشکسته میکن...براهمتون دعاکردم.شمام برام دعا کنید دعا بازبونی که باهاش گناه نکردیم زود اجابت میشه

این نیز بگذرد!!!😏😏😏😏😏
الان باردار باشم خدا صدامو بشنوه التماست میکنم 

دلم شکست امضاتو خوندم

الهی به حق علی و اولادش یه بارداری سالمو بی دغدغه رو بهمین زودی تجربه کنی عزیزم😘😘

تا عشق آمد دردم آسان شد، خدارا شکر؛؛ مادر شدم او پاره جان شد خدارا شکر؛؛ سنگ صبورم، نور چشمم ، میوه قلبم؛؛ شب را ورق زد ماه تابان شد خدارا شکر......
شوهرم بهم بی محلی میکنه قبلا دوسش داشتم انقدر اذیتم کرد با زبون زخم میزد به دلم سر هر کاری برام گیر ...

گلم طلاق که دست خودته

منم جدا شدم

و دیوانه وار عاشقش بودم...هنوزم دوسش دارم ولی دیگه راحت شدم

پیشنهاد میکنم اول برو پیش یه مشاور....همسرمن نمیومد و اهمیتی نمیداد

ولی عاقلانه تصمیم بگیر

اگه بچه نداری که راحتتره

ولی بی گدار به آب نزن.اول مطمین شو

دگ هیچی شاید نتونه اون حفره ای که تو دلت خالی میشه رو پر کنه

تا عشق آمد دردم آسان شد، خدارا شکر؛؛ مادر شدم او پاره جان شد خدارا شکر؛؛ سنگ صبورم، نور چشمم ، میوه قلبم؛؛ شب را ورق زد ماه تابان شد خدارا شکر......
2740

من سلامتی خونوادم و پسرم

و یه پول گنده😒😒😒

دلم شکست امضاتو خوندم الهی به حق علی و اولادش یه بارداری سالمو بی دغدغه رو بهمین زودی تجربه کنی عزی ...

ممنونم عزیزم از لطفت شما هر چی از خدا میخای بهت بده بحق همین شب های عزیز 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
گلم طلاق که دست خودته منم جدا شدم و دیوانه وار عاشقش بودم...هنوزم دوسش دارم ولی دیگه راحت شدم پیش ...

بچه خداروشکر ندارم ولی به دوست داشتن نیست یک ماه همسرم درست بشه بازم میدونم زندگیم همون مثل قبل میشه همسرم فقط میگه من میدونم اگه بهش بگم مشاوره میگه بروبابا من نمیام و... من اگه دلم پیشش باشه ترجیح میدم طلاقم بگیرم واقعا دیگه خسته شدم امیدوارم کارهام به حق علی درست بشه تا طلاق راحت بگیرم 

یه سوال شما بچه داشتین یا نه بعد طلاق ، گرفتنتون چقدر طول کشید و به وکیل چی گفتین تنوستین طلاق راحت بگیرن اگه خواستین به منم بگین ممنون گلم

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
بچه خداروشکر ندارم ولی به دوست داشتن نیست یک ماه همسرم درست بشه بازم میدونم زندگیم همون مثل قبل میشه ...

طلاقو خود دادگاه خیلی طول میده

حتی احصاریه هم دیر در خونه طرفین

چون میخوان فرصت بدن شاید زوجین تغییر عقیده بدن

واسه ما چند ماه طول کشید .. 

منم هیچی حتی یه ریال ازش پول نگرفتم و حقوق بچمم در ازای حضانت و وکالت تام بخشیدم....چون نمیخواستم ایران بمونم بخشیدم که بهم وکالت بده اگه بخوام ببرمشم مشکلی نداره

چون همسرتون راضی نیست، سخت میشه روند طلاق

ولی شاید یه بخشی از مهریه رو ببخشی کوتاه بیاد

حتما وکیل بگیر

یه وکیل زرنگ که راه دررو بتونه برات پیداکنه

طلاقو خود دادگاه خیلی طول میده حتی احصاریه هم دیر در خونه طرفین چون میخوان فرصت بدن شاید زوجین تغی ...

ممنون گلم

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم