2733
2739

سلام خانمايي كن به خاطر اى يو اى از شياف پروژسترون استفاده ميكنن ايا تا زمان استفاده اماكن پريودى وجود نداره؟و حتما بايد شياف قطع بشه تا پريودى صورت بگيره؟

عزیزم پروژسترون چه شیاف چه امپول ....اگه باردار باشه طرف مانع خونریزی سقط میشه و اگه باردار نباشه برای پریود بشه استفاده کنه چند روز بعدش پریود میشه 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم پروژسترون چه شیاف چه امپول ....اگه باردار باشه طرف مانع خونریزی سقط میشه و اگه باردار نباشه بر ...

من براى اى يو او بم داده واى الان مرعدمه گفتم شايد چون شياف ميزارم پريود نشدم به خار همين شك كردم

واقعا يعنى سر موعدتون پريود شديد؟شما براى چى مصرف ميكرديد؟

با یک روز تأخیر پریود شدم. دارو مصرف کرده بودم برای تحریک تخمدان هنوز زمان آزمایش خون نشده بود لکه بینی داشتم دکتر گفت شیاف استفاده کنم تا یا پریود بشم یا زمان آزمایش خون بشه.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
با یک روز تأخیر پریود شدم. دارو مصرف کرده بودم برای تحریک تخمدان هنوز زمان آزمایش خون نشده بود لکه ب ...

يعنى همزان كن داشتيد پروژسترون مسرف ميكرديد پريود شديد؟

2738
من براى اى يو او بم داده واى الان مرعدمه گفتم شايد چون شياف ميزارم پريود نشدم به خار همين شك كر ...

نه عزیزم صبر بده چند روز

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
يعنى اگه علائم پرى باشه باردارى منتفى؟يا در صورت باردارى اين علائم هم ممكنه باشه؟

عزیزم قطعا نمیشه گفت که شما موقع پریودت که شد باید چند روز هم صبر کنی ببینی پریود میشی یا نه