2733
2734
عنوان

یه مامانه پستم. نوزادمو از عصبی بودنو خستگی گاهی میزنم...😢😢😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4312 بازدید | 183 پست
ببین صدف جان خواهر من دارم عداب میکشم توروخدا بگو دیگه نمیزنیش خدایا تا کی بچه ها باید چوب نادونی بز ...

عزیزم ممنون بابت تمام سرزنشهات. من میدونم خودم مشکل دارم‌. بشدت ضعفو خستگی دارم. شوهرم دوبار ورشکست شده. ولی خداروشکر انقدرا بی پول نیستیم ولی رابطه ی بد با شوهرم این سالها بدجور عصبیم کرده. برام دعا کن. سرزنشهات هر کلمش تو یادم میمونه. برام لازم بود ممنونم باز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید میشه یکم توضیح بدی باید چیکار کنم اخه من زیاد عصبانی میشم اما صلوات میفرستم و به عذاب وجدان ب ...

من رو کمدم ی برگه زدم و تاریخ روزی که تصمیم گرفتم سرش داد نزنم نوشتم. هروقت میخام دعواش کنم چشمم میخوره ب کاغذ و قرارم یادم میاد

چقدر قلبم آروم شد. الهی خدا دلتو آروم کنه. حتما تو اون لحظه ها حرفای شما میاد تو ذهنم. حتما....ممنون ...

خدا دلگرمی خونت رو صحیح و سالم واستون نگه داره و فرشته کوچولوتون روز به روز جلوی چشات بزرگ بشه و همینطور که شما واسش زحمت میکشی قدر زحمتی رو که واسش کشیدی بدونه 

مطمین باش همه کوچولوها مون وقتی بزرگ شن احساس غرور میکنن از اینکه مادراشون (یعنی همه ماها) بخاطر درست بزرگ کردن اونا دست از علایقمون کشیدیم و زندگیمان رو به پاشون ریختیم.

ایشالله همه خانمها حس مادر شدن رو تجربه کنند و غرور یک مادر خوب داشتن  رو تو چشم فرشته ها شون ببینند. 

2731

بعضی ها جوری قضاوت میکنن که انگار خودشون فرشته هستن !!!! شب قدره یکم برین فکر کنید به نحوه خرف زدن و بعد اعمال خودتون !!!! اینقدر وانمود نکنید که شما خطا نمیکنید !!!! شما هم به وقتش هزار تا بلا سر بچه ها و اطرافیانتون میارید بدتر از این بنده خدا باز این جرات داشت اینجا بازگو کرد و کمک خواست شمایی که شماطتش کردید با الفاظ بد برید یه فکری به حال خودتون بکنید !!!!

2738

عزیزم اول از همه اینکه احتمالا افسردگی بعد از زایمان داری که اگر دکتر نری تا یک سال دیگه هم طول میکشه و خودت و بچه رو نابود میکنی، دوما اینکه چرا به بچه شیشه دادی؟دکترت گفت یا سرخود اینکارو کردی، یه دلیل مهم که سینه نمیگیره همینه، سینه رو باید با زحمت بخوره تا سیر بشه ولی شیشه راحت ازش شیر میاد بری همین راحت قبول میکنه،اگه سرخود اینکارو کردی اشتباه کردی

ببین فقططط فقططط باااید بری دکتر 

داروی اعصاب اصلا چیز بدی نیس 

من سالها با افسردگی و عصبانیت زندگی کردم و تو جوونی خودمو پیر کردم 

کوچکی بچه ها مو از دست دادم 

فقط به خاطر یه سری باور پوچ که داروی اعصاب فلان و بیسارهد

الان دوماهه دارم قرص میخورم. و تازه دارم معنی زندگی رو میفهمم 

الان میفهمم که تو دوره افسردگی چقققد بیچاره بودم و خودم میدونستم 

از من به تو نصیحت در اولین فرصت برو دکتر خوووووب

بعضی ها جوری قضاوت میکنن که انگار خودشون فرشته هستن !!!! شب قدره یکم برین فکر کنید به نحوه خرف زدن و ...

ای قربون دهنت

ممکنه همه مامانا بچه ها رو نزنن بلاخره یه تنبهی دارن واسه خودشون یه دادی یه پشت دست زدنی یه چیزی دارن این بنده خدا هم حتما یه مشکلی داره ،،، کمک میخواد نه سرزنش و سر کوفت

اما کاش قضاوت بد نکنیم که بعدا دیگران ما رو قضاوت نکنن

2706