2733
2734

مامانا خواهش میکنم کمکم کنید. تو بد شرایطی گیر افتادم. نی نیم ۲۲ روزشه. یه روزهایی بدجوری بی قراری میکنه و اصلا سینمو نمیگیره اما گشنشه شده که ۳ ساعت باهاش کلنجار رفتم بازم سینمو نگرفته فقط یه بند جیغ میکشه. یه مدت شک کردم شاید دلدرد داره ولی مشخص نمیکنه. چون به محضی که شیشه شیرخشک درست کنم تا تهشو میخوره و بلافاصله میخوابه یعنی معلومه گشنست. درحالیکه سینه هام پر از شیر میشه از درد شبا خوابم نمیبره ولی بازم هرکارش میکنم نمیگیره سینمو. بیشتره روزا هم سینمو میگیره ولی از صبح تا شب باید زیر سینم نگهش دارم چون تا خوابش میبره میذارمش زمین بیدار میشه و گریه میکنه. خلاصه یه روزایی سینمو ول نمیکنه یه روزایی هم اصلا به هیچ وجه سینمو نمیگیره دیگه خسته شدم. واقعا نمیدونم باهاش چیکار کنم. اینم بگم روزایی که سینمو ول نمیکنه سره سینه هام بشدت دردناک میشه مجبور میشم دو وعده در روز شیرخشک بهش بدم با شیشه. حالا احتمال میدم به خاطره این شیشه دادنای گاهو بیگاه انگار هوایی میشه!!! نمیدونم واقعا. حالا مشکل اصلی اینجاست که وقتایی که میوفته رو دنده ی لج و سینه نمیگیره من بدجور عصبی میشم. یه دفعه جیغ میزنم سرش داد میزنم. یا محکم میزنم روی میز یا درو دیوار ازبس خسته و عصبی میشم.😣😣😢😢😭 تروخدا چیزی نگید بهم چون حتی شده با دستم یواشی بهش ضربه هم زدم😢😭😭😭😭😓😓😓😖😖 بخدا خودم بعدش مثل سگ پشینون میشم ولی چکنم اون لحظه حالیم نیست. چون یدفعه ۳ یا ۴ ساعت فقط جیغ میکشه دردشم فقط شیشه هست من عصبی میشم وقتی نیبینم سینه هام پر از شیره ولی اون بازم شیشه میخواد. راهنماییم کنید چیکار کنم؟؟؟ کنترل خشم ندارم میدونم تو ررخورد با شوهرمم وقتایی که عصبی میشم چیز پرت میکنم جیغ میکشم نمیخوام با بچم اینطور باشم. خدا منو بکشه بعدش میشینم بالای سرش اشک میریزم. حاضرم حتی برم پیش روانپزشک. فقط بگید تاحالا روش تاثیر بد گذاشته؟ میفهمه خشم منو؟؟؟ الهی بمیرم یوقتایی میزنم رو دستش از حرصم. خیلی مامانه پستی هستم میدونم

پست نیستی خسته ای فقط    مشاور برو گلی
چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بچت یا کولیک داره یا رفلاکس ببرش دکتر دارو بهش بده

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

به این فکر کن که اگه از الان با بچت اینجور رفتار کنی ،یه یکسالگی برسه بدجور عصبی میشه...

درضمن اخلاق بچه تا۶سالگی شکل میگیره،

بعدا این اخلاقارو بهت پس میده و پشیمون میشی از عصبانیتی که سرش  خالی کردی

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔
2706