2733
2734
عنوان

خیلی گریه کردم...نیم ساعته اذان داده ..هنوز افطارمو باز نکردم...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 913 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه چرا گفتی نگات میفته به پسرای دیگه گناه میکنی؟ میگفتی دوس دارم تمیز و خوشتیپ باشی اینجوری میگردی ...

چند دفه گفتم غصه میخورم ولی کاری نکرده...برای اراستگی خیلی تنبله...برام تو این زمینه خیلی کم گذاشته...ناراحتم ازش بشدت...در حدی که کم کم داره ازش بدم میاد با اینکه خیلی مهربونه

2731

از امشب ب خودش میرس و وقتی خوشتیپ شد،،، چشم دخترها ک دنبال شوهر خوشتیپ ن ب جمال شوهرت باز میش و شوهرت برای انتقام خائن میش خخخخخ، خودت لباس براش بخر خوشتیپ ش کن منم همین مدل بودم الان شدهرم بسيار خوشتیپ 

چون مردا وقتی ب ز نای خوش تیپ نگاه میکنن ی جور دیگه ب گناهخدا میفتن شما نباید می گفتی حالا ذهنش و خراب کردی با درایت آروم آروم بهش می گفتی

مثلا ی بار بیرون رفتنی براش لباسی و ک دوس داری آماده میکردی می گفتی آنقدر این لباس ومیپوشی تحریک میشم دلم میخواد ببوسمت و بغلت کنم همیشه این جوری لباس بپوش مردا این و بهتر درک میکنن باور کن تاثیر داشت

نباید بهش میگفتی دیگه جرات نمیکنی چشت ب کسی بیفته

اتفاقا قصد دارم اگه باز کاری نکرد به یه پسر خوشتیم نگاه کنم و وانمود کنم که خیلی خوشتیپ و اراسته اس...تا یکم اگاه شه به خودش برسه...اصلا از شوهرم بدم میاااااد اه😭😭😭

اون بنده خدا چه گناهی کرده تو همینجوری پسندیدیش 

گناهش اینه که همیشه شلخته اس اندامش ریخته بهم...اصلا اهمیت نمیده....حالا منو بگو...یه سری از دهنش پرید بعضی دخترا چقد صورتشون صافه!!!(اونموقع من خیلی جوش میزدم)به خاطرش شب و روز صورتمو با شامپو میشستم و از غذاهای چرب پرهیز کردم و کلی زحمت کشیدم که اونی بشم که میخواد...ولی اون چی؟؟؟

ددسش ندارم وقتی تو این قیافه اس

مگه شوهرت در چه حدیه؟بیچاره شوهرت دلشو شکستی. زیباییو جوونی به هیچی بند نیست    

صورتش لاغر شده خودش شکم دراورده..قوس کمر داره وایمیسه کج وایمیسه..صورتشم اصلاح نمیکنه زود به زود...دیگه چی بگم...؟

صورتش لاغر شده خودش شکم دراورده..قوس کمر داره وایمیسه کج وایمیسه..صورتشم اصلاح نمیکنه زود به زود...د ...

گناه داره دلشو نشکن این چیرا رو با سیاست پیش ببر لازم نبود انقد رک بگی دلش بشکنی کار بدی کردی خیلی قیافه برات مهم بود میرفتی با همون جوون خوشگل سوسولا مزدوج میشدی