2733
2734

به شوهرم میگفتم به خودت برس و ورزش کن و باشگاه برو و ....خلاصه خوشتیپ باش...مسخرم کرد و بهم خندید...منم بغضم گرفت از این که شوهرم به خودش نمیرسه نگاهم میفته به پسرای خوشتیپ و عذاب وجدان میگیرم از اینکه از پسرا خوشم میاد....به خاطر همین کار زشت خودم و شوهرم یواشکی گریه کردم...زودی وضو گرفتم که خیسی صورتم معلوم نشه و اون حموم بود...دراومد و منو دید که چشام قرمزه...از من انکار و از اون اصرار که چی شده...کلی قربون صدقم رف که بگو چی شده...منم همه چیو گفتم که به گناه میفتم و به خودت نمیرسی و حس بدی دارم از تو و خودم...اخرش اونم ناراحت شد و بحثمون شد منم اومدم اتاق خواب...بازم گریه کردم...شب قدره..دعام کنید مشکلم حل بشه و هیچکی به چشمم نیاد 

..خیلی دارم اذیت میشم از این بابت...چون وقتی  نگاه میکنم به بقیه و بعد نگاه میکنم به همسرم .....

نمیدونم چیکار کنم جز دعا....حال بدی دارم چیکار کنم خدااااااا

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

نباید بهش میگفتی دیگه جرات نمیکنی چشت ب کسی بیفته

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
موقع خواستگاری مگه همسرتو ندیدی

مطمئنن اکثرا موقع خاستگاری با کت شلوار میرن دیگ مگه با تیپ بیرونش رفته خاستگاری ک دیده باشه

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊