2733
2734
عنوان

بنظرتون راهی واسه رفع خیانت مرد وجود داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20444 بازدید | 77 پست
خوب اگر تو خونش و زندگیش و بچهاش محبت داشت و کمبودی نداشت دنبال زن صیغه ایی نمیرفت ما زنها بعضی وقته ...

پس طبق منطق شما هر کی یه مقدار بی محبتی دید مجوز خیانت داره و گرور پدر انسانیت و تعهد و خیلی چیزای دیگه.هر انسان با شعوری که یه درصد از مغزش استفاده کنه میفهمه اگه از یه رابطه ناراضی یا باید اصلاحش کنی یاباید تمومش کنی.مطمعن باش اون اقا اگه ناراضی بود الان۳ تا بچه نداشت.بعضی مردا کلا ذاتشونه تو دنیا رو هم بهشون بدی با یه نگاه زنه دیگه میپرن تو بغلش.هیچ انسان سالمی از نظر روحی خیانتو تایید نمیکنه و بگه خب شاید فلانی مشکل داشته.نخیر همیشه مشکل از خیانت کاره ناراضی تمومش کن برو هر غلطی میخای بکن 

بهترین اتفاق زندگیم اینه که دیگه نیستی.کاش خدا یه برنامه بزاره دیگه کلا نبینمت😅
پس طبق منطق شما هر کی یه مقدار بی محبتی دید مجوز خیانت داره و گرور پدر انسانیت و تعهد و خیلی چیزای د ...

بله درسته نگفتم مجوز خیانت داره همه برن خیانت کنن ولی چطور این خانم ۵سال به هیچ رفتار شوهرش شک نکرده که زن دوم داره غزر از اینه که توجه نکرده به رفتارهاش من منظورم اینه کم کاری هر کدوم از طرفین ممکنه راه برا خیانت باز کنه بهتره حواسمون به زندگیمون باشه  امید به شرافت و انسانیت کسی نداشته باشیم 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله درسته نگفتم مجوز خیانت داره همه برن خیانت کنن ولی چطور این خانم ۵سال به هیچ رفتار شوهرش شک نکرده ...

اگه امید به شرافت و انسانیت کسی نداریم نباید زنشم بشیم.در کل استدلال اول شما سراسر غلط بود

2731
اگه امید به شرافت و انسانیت کسی نداریم نباید زنشم بشیم.در کل استدلال اول شما سراسر غلط بود

معلومه چشمتونو باز کنید بعد ازدواج هم باید تلاش کرد هم مرد هم زن اینکه فکر کنی چون زنشی یا شوهرته لاص دیگه مرتکب خطا نمیشه خیال خامه اگر با گفتن این جمله که اخی طفلک عمه خدا ذلیل کنه شوهرشو مشکلش حل میشه خوب بیا گفتم بهتره منطقی و عاقل باشین بجای احساسی و جانبدار 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2783132/خیانت-در-رابطه-چرا-خیانت-پیش-میادکاربر-آقاست

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        
معلومه چشمتونو باز کنید بعد ازدواج هم باید تلاش کرد هم مرد هم زن اینکه فکر کنی چون زنشی یا شوهرته لا ...

ببین حق باتوعه.خب؟ منو ریپلای نکن

2738

میدونی جی باعث شده سر دختر عموت هوو بیاره پاکی دختر عموت بوده اون حرومزاده از این خیالش راحت بوده که دختر عموت میشینه بچه هارو نگه میداره رفته زن صیغه کرده زن صیغه ای که جای زن اصلی رونمیگیره اون زنه هم کثافت نیخاد با حرف دختر عموتو از میدون بدر کنه

معلومه چشمتونو باز کنید بعد ازدواج هم باید تلاش کرد هم مرد هم زن اینکه فکر کنی چون زنشی یا شوهرته لا ...

نظراتت لایک داره آفرین 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

دنبال دعا بره بیجاره است فقط باید مقاوت کنه?واز زندکی شوهرش نره بیرون شوهره بچه هارو نمیتونه جمع کنه وجود دختر عموت پدر زن رو در میاره باعث میشه مردفقط برای رفع حاجت بره پیش زنه وبعد زنه میشه وسیله افسرده میشه این حرفارو هبچ کس به شما نخاهد کفت

ببین حق باتوعه.خب؟ منو ریپلای نکن

والا شما امدی ریپلای کردی حالا هم لطف کن خودت ریپلای نکن منطق من به تو ربطی نداره تو خوبی بسه

2706