2737
2734

یه زن وارد زندگی دختر عموم شده، بیچاره سه تا بچه داره، مردتیکه بیشعور رفته با یه زن صیغه کرده، حالا تازه بهش گفته من پنج ساله این زنمه

زنه پررو هم به دختر عموم گفته که شما مشکل داشتین که من اومدم تو زندگیتون😡 تازه اینا اصلا مشکل هم نداشتن 

حالا میگفت میخوام ول کنم برم، گفتم اگه برای که زنیکه میاد قشنگ جاتو میگیره که بیچاره

میگفت دعایی چیزی سراغ نداری این زنه رو از سرش بیرون کنم....

خدایا کمکم کن...

مردي ك حرومزاده باشه توو قوطي هم بكني بازم خيانت ميكنه

راهي نيست

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

دعا...😲😲😲واقعا بیشعوری و پستی شوهرش با دعا رفع میشه 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
2738

خدا لعنت کنه همچین مردایی ک ب زن زندگیشون خیانت میکنن و خدا بد تر لعنت کنه زنی رو که وارد زندگی ی کس دیگه میشه .....اینا همش ربط ب زات داره  زاتشون خرابه خراب

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

کجا میخواد بره.میخواد میدونو باز کنه واسه زنه.تعجب میکنم که هییییچچچچچ زنی از این حرکات خوشش نمیاد.اما چطور خوده ما زنا راحت میریم تو زندگی یه مرد زن اار؟؟!!!!!!!!!!

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
2706