2733
2734
هیچکس از مصلحت خدا باخبرنیس،این شعارنیس واقعیته

خدا کنه اینجور باشه منم تا الان به امید همین موندم

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دیگ باخداکاری ندارم خداازاول که ادموخلق میکنه همه چیومینویسه دعامعاهم بی فایدس بایدپارتی داشت پی ...

اره دقیقا گل گفتی باید پارتی داشته باشی 

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
2731
الان که فکر میکنی نیست پس لااقل خودت تلاش کن نه که چشم انتظار معجزه باشی

من هیچوقت بدون تلاش نموندم هیچوقت همیشه شعارم این بوده خدا گفته از تو حرکت از من برکت .اما دهن ما صاف شد بس حرکت کردیم ولی خبری نبود 

چه بخوایم چه نخوایم شرایطمون همینه باید ولش کنیم وگرنه خودمونم نمیخوایم این زندگی نکبت رو 

اره راست میگی 

مشکلاتی که شما گفتی خیلی از ایرانیا دارن عزیزم

اره میدونم ولی مال من خیلی زود شروع شد و هر چی کارو تلاشم میکنم یکم بهترم نمیشه که دل خوش کنم

خدا کنه اینجور باشه منم تا الان به امید همین موندم

اونقدب خداتوکل کن که وقتی ازش چیزی میخوای مطمئن باشی جوابتومیده،خدامهربونترازتصورمنوتوست.ان شاالله بحق این شب گره ازمشکلاتت بازشه

2740
اونقدب خداتوکل کن که وقتی ازش چیزی میخوای مطمئن باشی جوابتومیده،خدامهربونترازتصورمنوتوست.ان شاالله ب ...

ممنونم عزیزم ان شاالله نی نی شما هم سالم و صحیح بیاد تو بغلت و سایتون بالای سرش باشه تا همیشه

منم دیگ باخداکاری ندارم خداازاول که ادموخلق میکنه همه چیومینویسه دعامعاهم بی فایدس بایدپارتی داشت پی ...

از کجا میدونی شاید برات نوشته باشه هرچی صلاحش بود و«هرچی که دعا کرد»

عرض خاصی ندارم....  آها ملت عشق الیف شافاک رو بخونین عالیه  
تا الانم جز خدا هیچکسو نداشتم همیشه گفتم توکل به خدا اما دیگه از این حجم از مشکلات خسته شدم کاش اینج ...

باز میشه این در ، صبح میشه این شب 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
تا الانم جز خدا هیچکسو نداشتم همیشه گفتم توکل به خدا اما دیگه از این حجم از مشکلات خسته شدم کاش اینج ...

داره من خودم تجربه کردم میگم از همه ناامید شو جز خدا

عرض خاصی ندارم....  آها ملت عشق الیف شافاک رو بخونین عالیه  
چه رنجایی کشیدی مگه

تو بقیه کامنتام یه کم محدود گفتم .ده ساله که ازدواج کردم یه روز خوش نداشتم شوهرم اخلاقا مرد خوبیه و زحمت کشه ولی تا دلت بخواد کم شانسه و یتیم بوده و زیر دست ناپدریش(عموش)و مادرش بزرگ شده که تمام ارث پدرشو خوردن و ما رو بیکارو اواره کردن تو همون زمان بخاطر تورم شوهرم ورشکسته شدو قرضدارم شدیم باهزار بدبختی یکم زندگیمون رو به راه کردیم ،رو به راه که میگم فکر نکنی اوکی شد شوهرم صبح تا شب دیر کار میکنه خودم تا دو ظهر تا اومدیم نفس راحت بکشیم دوباره کار شوهرم بی مشتری شد و اقساطمونم عقب افتاده و دوباره مشکلات سرازیر شدن 

2706