2733
2739
تو بقیه کامنتام یه کم محدود گفتم .ده ساله که ازدواج کردم یه روز خوش نداشتم شوهرم اخلاقا مرد خوبیه و ...

عزیزم برای مشکلات مالی متوسل به آقا جواد الائمه شو ...اینقدر مهربونند که خودت تو شوک میمونی...قرآن درمان همه دردهاست ...برای مشکلات اقتصادی سوره حج نبا رو بخونید هر شب یا سوره واقعه ...یا ذاریات طلاق مزمل و انشراح ...غوغا می‌کنه این چهارتا باید باهم باشه .در جلب روزی حلال ..‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هرشب بخون ..سوره فتح برای گشایش درکارهاست ... خودم تجربه کردم ونتیجه بسیار عالی گرفتم وثوابش هم هدیه کن محضر ائمه و انبیا شهدا  ومحبین اهل بیت ...غصه نخور و به خدا ایمان داشته باش ...از امشب شروع کن و منم دعا کن عزیزم .بعضی گناه ها مثل موسیقی باعث بی برکتیه ..

واقعا منم به اين نتيجه رسيدم هرجي بدتر و بي اعتقادتر باشي خوش بخت تري مثلا نماز نخوني روزه نكيري بدح ...

دقیقا من هزار تا دوربرم دیدم از مال مردم خور تا هر چی که بگی انقد زندگیشون به راهه 

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم برای مشکلات مالی متوسل به آقا جواد الائمه شو ...اینقدر مهربونند که خودت تو شوک میمونی...قرآن د ...

ممنونم از کمکت عزیزم حتما اینارو یادداشت میکنم و از امشب میخونم خدا کنه که اینا جواب بده 

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
منم از مرگ نمیترسم نمیدونم دلیلش چیه شاید چون ب رحمت بی پایان پروردگارم ایمان دارم و اینکه از مشکلات ...

اره باورت میشه وقتی به هوش اومدم گریه میکردم که چرا به هوش اومدم و دوباره به اون مشکلات برگشتم

2728
عزییییزم امیدوارم از این ب بعد همش شادی، سلامتی و وفور نعمت داشته باشین

ممنونم عزیزم همچنین شما مهربونم😍

ممنونم از کمکت عزیزم حتما اینارو یادداشت میکنم و از امشب میخونم خدا کنه که اینا جواب بده 

حتما جواب میده ..شک نکن ولی ممکنه بعد چند ماه ...ولی یک‌راهی براتون باز میشه خودت تعجب می‌کنی ...یکی از نزدیکان ورشکست شد ۱۰۰ ملیون بدهی آورد هیچ‌کس هم نداشت کمکش کنند  وخواشم تمامی سر مایه اشو از دست داد. با ۱۰۰ ملیون ...اینارو‌خوند بعد یکسال از جانب غیب همه کاراش روبراه شد ...

حتما جواب میده ..شک نکن ولی ممکنه بعد چند ماه ...ولی یک‌راهی براتون باز میشه خودت تعجب می‌کنی ...یکی ...

ممنونم عزیزم ان شاالله همینجوره که میگی 

همه راهارو رفتم اینم میرم به امید گشایش 😘😘😘

2740
مال من که تو چهلم باباش به دنیا اومده هر چی هم مال پدره بیچارش براش گذاشته مامانش و عموش که الان به ...

انشالله تو گلوشون گیر کنه

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین