2726
ببخشید امضات راجبه خودته یا نی نیت

هیچکدوم عزیزم شوهرمه

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 

شوهر منم هفت سالگی یتیم شد .....

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی شده عزیز اگه دوست داری یکم بگو شاید سبک بشی من اگه از مشکلاتم بگم یه رمان میشه

ممنون عزیزم که انقدر با محبتی خلاصه میگم چون زندگی من خیلی پراز فراز نشیب بوده .اینو بگم که همزمان با ورشکستگی شوهرم و کلی بدهی که به خاطر تورم پیش اومد خونمون رو که ارثیه بود مادر شوهرمو عموی شوهرم بالا کشیدن اون زمان هم آواره شدم هم شوهرم بیکار هم بدهکار محتاج نون شب بودیم ولی همه اونایی که تا قبل دورمون بودن همه ولمون کردن تا بی پول دیدنمون با هزار بدبختی و با کمک پدرم شوهرم رفت سر کار و ماشینم بابام برامون گرفت و با وام یه خونه گرفتیم و اومدیم نفس راحت بکشیم که دوباره چیزا گرون شدن و کار شوهرمم بی رونق شد الان دوباره ۱۰.۱۵ تومن قسط عقب افتادیم که نصفش مال خونس تو این چندسال حسرت همه چی رو به دل خودمون گذاشتیم که پیشرفتی کنیم ولی همش درجا میزنیم هیچ حامی هم شوهرم نداشته و نداره انگار یه ادمه بی کسه.تا الانم همه حامیط من بودم تا گیر بوده طلاهای خونه بابامو دادم یا مدرم به دادم رسیده یا پود ا  کارکرد خودم دادم اما الان منم واقعا خسته شدم و چیزی هم ندارم جز یه حلقه که تقریبا ۱۵ تومن پولشه ولی بیشتراز اون ا این همه فشار خسته شدم مگه یه زک چقدر میتونه مرد باشه

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
شوهر منم هفت سالگی یتیم شد .....

مال من که تو چهلم باباش به دنیا اومده هر چی هم مال پدره بیچارش براش گذاشته مامانش و عموش که الان به اصطلاح پدر شوهرمه بالا کشیده 

2728
یاد خودم افتادم باردار بودم با کلی مشکل و خونریزی ی چند روز خونریزیم خوب شد ی شب درد وحشتناکی گرفتم ...

دقیقا همین حال و روز منه با این تفاوت که من مشکلم فرق میکنه 

از این دلم میگیره که من تمام وقت به معلولا خدمت میکنم تو زندگی کسی هیچوقت دخالت نکردم هیچوقت دل کسی رو نشکوندم مال حروم حتی یه ریال نزاشتم بیاد طرفم اما همیشه خدا اینجوری میزاره تو کاسم

ممنون عزیزم که انقدر با محبتی خلاصه میگم چون زندگی من خیلی پراز فراز نشیب بوده .اینو بگم که همزمان ب ...

میدونی دنیا پستی بلندی زیاد داره باز خدا رو شکر کن ضرر جانی ندارین من کاش خونمون نبود ولی این نوه کوچولوم سالم بود

اگه خدای مهربونم رو از زندگیت حذف کنی واقعا دیگه کی برات میمونه ...هیشکی بدرد آدم نمیخوره .خدارو برا ...

تا الانم جز خدا هیچکسو نداشتم همیشه گفتم توکل به خدا اما دیگه از این حجم از مشکلات خسته شدم کاش اینجور باشه که میگی کاش واقعا حکمتی داشته باشه 

میدونی دنیا پستی بلندی زیاد داره باز خدا رو شکر کن ضرر جانی ندارین من کاش خونمون نبود ولی این نوه کو ...

اره خب میدونم هر کس یه مشکل خاص داره ان شاالله نوتون خوب میشه مشکلش چیه؟

باکی داری لج میکنی... خدا؟؟....

نمیدونم واقعا نمیفهمم حکم کاراشو 

اسی،منم مثل تو چه میشه کرد خودتو بزن به بیخیالی منم میخوام ازین ببعد آدم دیگه ای بشم 

بدبختیه من اینه هیچوقت بی خیال هیچی نتونستم باشم

منم همین مشکلو داریم  چندساله دارم التماس خدارو میکنم ولی هیچی

من چند ساله التماس کردم توکل کردم سپردم به خودش اما اخرشم هیچ که هیچ

منم ناامید شدم ولی جرات ندارم بگم همش منتظرم فردا یه معجزه بفرسته دست خودم نیست 

منم همش منتظره معجزش بودم همش میگم یعنی میشه خدا منو بزاره اینجوری ولی انگار که نه انگار

2706