2733
2739

وقتی جوابشو ندادم بهم پیامای زشت میده و نفرین میکنه الان یه هفتس به هر طریقی داره مزاحمت میکنه با خطهای مختلف

گاهی گمان نمیکنی وخوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام دوستان ببخش استاتر

تورو خدا امشب یادتون نره مادرم دعا کنید جواب ازمایشش منفی باشه از تک تکتون خواهش میکنم یه حمد و صلواتم اگه دوست داشتید بفرستید

تاپیک زدم قبلا ولی خب کسی نمیاد

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید
2740
سلام دوستان ببخش استاتر تورو خدا امشب یادتون نره مادرم دعا کنید جواب ازمایشش منفی باشه از تک تکتون ...

چشم خواهرگلم 

استارتر خدا کمکت کنه

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
پلیس فتا دفتر جداگانه داره تو شهر. کافیه ادرس محل یگان فتای شهرشون رو تو گوگل بزنن بعد برن اونجا تشک ...

یعنی باید حضوری ام برم؟دوندگی داره؟نمیخوام شوهرم بفهمه

سلام دوستان ببخش استاتر تورو خدا امشب یادتون نره مادرم دعا کنید جواب ازمایشش منفی باشه از تک تکتون ...

حتما عزیزم

بلاکش کن وگرنه ابروت میره کافیه یکی بو ببره پسر که نیستی دختری عزیزم فقط بلاکش کن ازش دور باش 

شوهرم خیلی روانی میشه بفهمه مزاحم پیله دارم بدتر اینکه برم شکایت کنم اگه بفهمه بدبخت میشم