2737
2739
عنوان

چطور میشه از یه مزاحم کثیف به پلیس فتا شکایت کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 34 پست
یعنی باید حضوری ام برم؟دوندگی داره؟نمیخوام شوهرم بفهمه

بله باید برین تشکیل پرونده بدین. فتا هم یه یگان مثل یگان های دیگه ناجا مثل اگاهی فاوا یا غیره اگه کاری دارین باید برین اونجا طرح شکایت کنین به شکایتتون رسیدگی میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم خیلی روانی میشه بفهمه مزاحم پیله دارم بدتر اینکه برم شکایت کنم اگه بفهمه بدبخت میشم

شکابت نکن من خودم هم مزاحم داشتم بلاکش کردم یا دلت اکانت کردم تموم شده به فکر زندگیت باش شوهرت شک کنه بدبخت شدی

بله باید برین تشکیل پرونده بدین. فتا هم یه یگان مثل یگان های دیگه ناجا مثل اگاهی فاوا یا غیره اگه کا ...

وایییی ای خدا😓

گاهی گمان نمیکنی وخوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود....
2728

حتما آشناست این مزاحم...وگرنه دلیلی نداره نفرین کنه و فحش بده...قبلا دوست پسر نداشتی ؟..تو فامیل به کسی جواب رد ازدواج ندادی ؟ به کی مشکوکی ؟

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹
2740
بلاکش کن وگرنه ابروت میره کافیه یکی بو ببره پسر که نیستی دختری عزیزم فقط بلاکش کن ازش دور باش 

یه بلاکر معرفی کن هر مزاحمی و بتونم بلاک کنم زنگ نخوره اصلا

حتما آشناست این مزاحم...وگرنه دلیلی نداره نفرین کنه و فحش بده...قبلا دوست پسر نداشتی ؟..تو فامیل به ...

به مامانم گفتم گفت شاید یکی از آشناهاس داره اذیتت میکنه لعنتی خیر نبینه آشغال همش داره فحش میفرسته واسم کثافت

حتما آشناست این مزاحم...وگرنه دلیلی نداره نفرین کنه و فحش بده...قبلا دوست پسر نداشتی ؟..تو فامیل به ...

وای نه بخدا دوس پسرم کجا بود هفت هشت ساله ازدواج کردم با کسی ام رابطه ندارم که

سراغ دارم ولی خرج داره بهترین کار اینه شمارتو عوض کنی 

شوهرم نمیذاره سیمکارت جدید بخرم خیلی رفتاراش خاصه ..این شمارمم خودش خرید برام مجبورم یه کاریش کنم دیگه مرسی ازت