2733
2739
اینایی که میگن کمک کن و اینا واقعا تو موقعیت قرار نگرفتن بعدشم خب حقوق بقیه مردم و مریض ها که آشنا ...

بخدا ی دوست دارم،چندوقت پیش اومد باصدای بلند خالشو اورد داخل اسکن..دوستمم پرستاره..که خالمه زود کارشو راه بندازیم..۳نفرم جلو تربودن..یکی خانم سرطانی بود طفلی..اومد کلی نفرین کرد دوستمو..گفت نمیبخشمت اصلا..خیلییی ناراحت شدم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
بخدا ی دوست دارم،چندوقت پیش اومد باصدای بلند خالشو اورد داخل اسکن..دوستمم پرستاره..که خالمه زود کارش ...

چقدر پرتوقع و پررو هستن انگار طلب دارن اونوقت من اصلا روم نمیشه خوب بقیه هم دارن بقیه هم دوست دارن رود کارشون راه بیفته .همون بهنر اینجور ادما ناراحت بشن ک حدشون رو بدونن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما پرستاری؟

نه ،ولی کارم بیمارستانیه تقریبا

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
2731
عزیزم درک میکنم  مامانم پزشک هستند توی مهمونی ها همیشه باید مهر همراهشون باشه چون همه تا ایش ...

عاشق مامانت شدم 

چقدر خوبه

حالا بعضی پزشکا  انقدر خسیس اند میگن مطب بیایید!!!!!!!  

همسر من بانکیه هر کی میشنوه چشاش برق میزنه ...شوهرت میتونه وام برا ما جور کنه ؟؟،میتونه ضامن بشه ؟؟دو بارم که ضامن شده بود جلو حقوقشو گرفتن چون قسطاشونو نمیدادن .

و خدایی که در این نزدیکی ست...لای این شب بوها....پای آن کاج بلند..روی آگاهی آب ...روی قانون گیاه
عاشق مامانت شدم  چقدر خوبه  حالا بعضی پزشکا  انقدر خسیس اند میگن مطب بیایید!!!!!!! ...

نه بابا اکثر دکترااز مهمونی هیچی نمیفهمن چون بقیه یه اتاق رو میکنن مطب تا دکتر بقیه رو معاینه کن

یادشون میره دکتر هم حق داره توی مهمونی استراحت کنه

😁