2733
2739

من دوستم پرستاره زنگ میزنن بهش،بعد کار بیا آمپولمونو بزن و برو😂😂😂😂

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم درک میکنم  مامانم پزشک هستند توی مهمونی ها همیشه باید مهر همراهشون باشه چون همه تا ایش ...

اوووف..منم کارشناس رادیولوژیم..میان واسه عکس واسکن..فامیلای نزدیک توقع دارن رایگان انجام بدم..وای نمیدونی چجوری رواعصابم هستن اخه..توقع بیش ازحددد

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2731

منم مهندس نرم افزارم

هرجا میرم ی کامپیوتر جلوم میذارن درستش کن

حتی کارا سخت اعزارشم انتطار دادم

موبایل خراب میشع به من‌میگن

باور کن کلافم‌میکنن

دقیقا درکت مبکنم

هرچیم میگم من کار چیز دیگس حتی الکی میگم بلد نیستم ول نمیکنن

انجام‌ندی میگن خودشا میگیره

من بیمارستان کار نمیکنم اما واقعا خوشحال میشم کار کسی رو راه بندازم و کمک کنم به کسی....

نمیگم که کمک نکنم..میگم توقع بیجا دارن..این خانم با ی لحنی میگه هنوووز صدام نکرده..خوب من چیکارکنم..واسه ی ماه بعدوقت میدن من ی روزه گرفتم..دیگه نمیتونم بخاطر تو زنگ بزنم روبندازم به دکتر

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
منم مهندس نرم افزارم هرجا میرم ی کامپیوتر جلوم میذارن درستش کن حتی کارا سخت اعزارشم انتطار دادم م ...

آخ میفهمم چی میگییی..توقعات بی جااااا

2740
بنظرم ازهیچ شغلی نباید امتظار داشت اخه یعنی چی

باور کن فک میکنن رستوراندارها غذاهاشون مجانیه

برای مراسمات سفارش میدن نصف قیمت میخوان

یا مثلا میگیرن پولشو نمیدن تا مدتها

همه دنیای من امیر عباس و امیرحسین و باباشون

وای قشنگ درکت میکنم. من بابام پزشکه مامانم پرستاره...نصف شبا تا هرکی طوریش میشد اول خونه ما زنگ میزدن...همه از بابام توقع داشتن به جز برگ کانسالت که مینویسه براشون، خودش هم به دکتره مریض زنگ بزنه و سفارش کنه...یه بار یکی از همسایه ها درد زایمان گرفت...بقیه همسایه ها اومدن در خونمون...مامانم سریع رفت...خانمه به بیمارستان نرسید و سریع توو خونه با کمک مامانم زایمان کرد...بعد حتی یه تشکر خشک و خالی هم نکرد...  

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
وای قشنگ درکت میکنم. من بابام پزشکه مامانم پرستاره...نصف شبا تا هرکی طوریش میشد اول خونه ما زنگ میزد ...

اوووف..منم کارشناس رادیولوژیم..هرکی بخوره پاش ی جایی مثلا،فردا میبینی بدون نسخه میاد..ی عکس بگیر..انگار مال بابامه😣بگم هم برو نسخه کن دیگه تمومهههه کارمن..😐

اینایی که میگن کمک کن و اینا واقعا تو موقعیت قرار نگرفتن

بعدشم خب حقوق بقیه مردم و مریض ها که آشنا ندارن چی میشه

یه نفر تو بیمارستان کار کنه دلیل نداره که دکتر به خاطر اون همکار نوبت زودتر بده به مریض

منکه هر وقت کارم به یکی از فامیلامون که تو کادر پزشکی و ایناس افتاده یا کاری نکرده یا خودشو زده اون راه یا فقط سلام علیک کرده البته منم هیچوقت به هیچکس رو نمیزنم روال عادیشو انجام میدم 

مثلا رفتم سنو یکی آز فامیل اونجا پرسنل بود اصلا خودشو زد اون راه ۵ تومنم باقی پولمو نداد منم از ساعت ۵ تا ۱۰ شب منتظر نوبتم شدم دیدم اونجا خیلی بی صاحابه دوتا جیغ و اعتراض کردم پرسنل از ترس ابروشون بردنم داخل😊

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
منکه هر وقت کارم به یکی از فامیلامون که تو کادر پزشکی و ایناس افتاده یا کاری نکرده یا خودشو زده اون ...

ببین عزیزم یکی رو که آشناست زود راه میندازی اونیکی مریض ها اعتراض میکنن..آه ونفرین میکنن😐

2706