2410
2553

من ۱۰ساله بیمارستان کارمیکنم..دوست آشنا فامیل ی توقعاتی دارن که نگووو..بخدا اعصابم خورده..از پدر مادر خودم بگیر تا همسایه قدبمی مادربزرگم  ی همسایه داشتیم..دیروز گفت وقت بگیر از ی دکتر..زنگ زدم به منشیش گفت فردا ۶ونیم بیا..الان پیام داده که ۳ساعته اینجاییم مارو نمیبره تو..ی زنگ بزن..اخه میگم بشین دیگه زن حسابی..هرروزم پلاسه توبازار ومهمونی ها.یا یکی عمل داره میان هزار بار صدام میکنن..بخداخسته شدم  

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

باشه چشم.😐😐😐🤔🤔

اینکه زنگ بزنیم بهش فوت کنیمم میشه مزاحمت😐🤔😐😐🤔😐🤔😄😄

ماچون زدری پای کشیدیم کشیدیم امید زهرکس که بریدیم‌بریدیم.    دل نیست کبوتر‌که چوبرخاست نشیند   ازگوشه ی بامی‌که پریدیم‌پریدیم

دقیقا منم دیگه به همه گفتم کار نمی کنم

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
2714

وای عزیزم حق داری

توهرشغلی بده انتظار از بقبه داشتن

من‌ تاحالا براهیچی حاضر نشدم مزاحم‌کسی بشم مبادا تو رودرواسی بیفته اعصابش خورد بشه

نمیدونم چرا درک نمبکنن شاید طدف نتونه، شاید نخود رو بزنه

کاش یادبگیرن به حقوق دیگران احترام بذاریم

دقیقا منم دیگه به همه گفتم کار نمی کنم

شما پرستاری؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

اره واقعا درسته ،همسر منم تو علوم پزشکیه ،دقیقااااا همین بساطه ،دوستای ده سال پیش سالی یبار میزنگن واسه نوبت دکتر ، حالا تو علوم پزشکی باشه با تماممم پزشکا ومنشیهای شهر که آشنایی نداره ، یا با راننده امبولانس فلان بیمارستان که دیگه دوست نیست😑😑😑

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
2706