2733
2739
عنوان

جای من بودید میرفتید خونه ی داداشتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4409 بازدید | 248 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربون داداشم بشم همین الان زنگ زد گفت اگه منم هستم برم.آخجوووون

خدا را شکر

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
2731
چند شب پیش مامانم همه ی خواهرمو دعوت کرده بود منو نه  منو دخترم تنها خونه بودیم دخترم تا یازده ...

مامانت چرا???

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊
من ب شخصه اگر همه دعوت باشن و من نباشم عمرا برم چون میزبان هم ناراحت میشه خودمم کوچیک میشم چرا افطا ...

نه همه دعوت نیستن.فقط مامانمه با این ابجیم که دعوتشون کرده.

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
قربون داداشم بشم همین الان زنگ زد گفت اگه منم هستم برم.آخجوووون

تابلو بود که میرفتی هر طور شده 

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
2738

واقعا این رفتار بعضی ها خیلی زشته 

یا همه رو دعوت کنن یا اصلا مهمونی ندن 

یعنی چی 

من داداشام خیلی بهم احترام میزارن منم ازشون کوچیکترم ها ولی خیلی احترام منو دارن .

ولی یبار داداش کوچیکم همرو دعوت   کرده بود بجز من و داداش بزرگ مو ‌وای اینقدر گریه کردم آنقدر ناراحت شدم .

شوهرم هم خو نه نبود من تنها بودم ولی نرفتم .

بعدشم بهشون گفتم که من خیلی ناراحت شدم

الان اگه نرم میگه بهم من نمیدونستم تو تنها بودی.میگه چرا نیومدی خونمون تنها موندی خونه ی مادرت

وا😐اگر میخواست باشوهرت دعوات میکرد خودتم بدت نمیاد بریا

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

اصلا نرو من بودم بدون همسرم نمیرفتم بدون دعوت همیشه برای خودت ارزش بذار من انقدرتوخونه تنها بودم باپسرم این سالها الانم بزرگ شده باباباش میره بیرون ومن تنهام اماجایی نمیرم مگر مجبور باشم مثل دکتر خرید مدرسه ی بچه ام گاهی میرم منزل مادرم ومادرشوهرم  مخصوصا اگرهمه دعوت باشند وبه من نگند حس میکنم درست نیست اولا طرف باید راضی باشه دعوتم کنه دوما منم جایگاه وارزش دارم بعنوان خانم خونه من همسرم اهل رفت وامد نیست تنها رفتم گهگاه اینوراونور چون مثلااون مهمونی واجب بود البته قبلا الان اصلا نمیرم مگرمنزل والدین شوهرم گاهی خیلی خیلی کم برادرام 

خدایا توبه😳 نکنه داداشت تو نینیسایته😱😱

😂 😂 بعید نیست شایدم سرکاریم

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
خو بنده خدا حتما از رودربایسی اینجوری میگه .وگرنه زنگ میزد دعوتتون میکرد

نه عزیزم ما با هم رودربایسی نداریم، زن داداشمم بدون دعوت خونه من اومده، با هم میریم تو اشپزخونه یه چیزی درست می کنیم می خوریم، همدیگه رو تو زحمت نمی ندازیم، مثل مهمونای رسمی با همدیگه برخورد نمی کنیم

به آرزوهایم قول رسیدن دادم
2706