2726

امشب داداشم مامانم اینارو با اون یکی ابحیم دعوت کرده واسه افطار مارو دعوت نکرده.شوهرم امشب سر کاره فردا میاد.مامانم میگه تو هم بیا بریم .اخه دفعه ی پیشم بازم من باهاشون رفتم بی دعوت.غذا کم بود خییلی خحالت کشیدم انگار غذا از گلوم نمیرفت پایین.مامانم میگه روزه ای بیا مگه چی میخای بخوری.اشتباهه رفتنم نه؟تنها بمونم اینحا با دخترم؟اگه دخترم کولی بازی درنیاره که ماهم بریم

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

من فقط افطار چای شیرین میخورم با نون پنیر

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به هیچ عنوان نرو 

این داداش مجردمم میگه بیا خونه ی داداشته

نه...چون دعوتت نکرده..وقتی بقیه با دعوت میرن چطور شما همینجوری میری؟

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
2706