2733
2734
عنوان

چرا خواهر شوهرم اینجوری گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 655 بازدید | 39 پست
😂😂😂خدانکشت

😂😂

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
خواسته لجت و در بیاره یه برنامه بریز یواشکی بدون اینکه همسرت بفهمه حرصش بده 

اینجوری  میفتین تو یه بازی ناتمام بهترین کار اینه نادیده بگیریش زمان حقیقت رو ثابت میکنه

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجوری  میفتین تو یه بازی ناتمام بهترین کار اینه نادیده بگیریش زمان حقیقت رو ثابت میکنه

البته آره، سکوت خیلی خوبه به هر حال اینقدر حرفش زشت بوده که حاضرین اونجا فهمیدن چقدر بی شعور هست خوب کردی که سکوت کردی 

2731
به نظرت این حرفشو به شوعرم بگم؟؟

اره 

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
این حرفشو به شوهرم بگم؟

به نطرمن بگو

2738

چقدر برایدچیزهای بیخود و بی مورد اعصابتونو خرد میکنید به چپم انقدر بگه بترکه  آرامش زندگی من با این حرفای خاله زنکی بهم نمیخوره

یه زمانی ژلوفن من بودی از وقتی شدی استامینوفن بقیه دیگه شیاف منم نیستی بی بی😂
چرا جواب ندادی؟؟!!!!!!!!!!!!! نمی تونستی بگی فقط در ارتباط با کیک و کادو با شما مشورت کرد ...

اخه یکم فاصله داشت با من ، روی صخبتشم با عمش و زن عموش بود ، نمیشد چیزی بگم ، برا همون میگم به شوهرم بگم؟

بخدا بجای خودخوری باید همون لحظه با خنده یه جواب دندون شکن بدی و تمام.دیگه ذهنت اینهمه درگیر نمیشه.

میگفتی اینجوری فکرررررر میکنی واقعیت چیز دیگه ایه.

میخندیدی و میگفتی توهم زدیا.

و.....

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
2706