2752
2734
عنوان

بچه ها تا حالا پای مرغ خوردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2993 بازدید | 190 پست
پای مرغ که عالیه هیچی تمیزش کن با نمک وفلفل وزردجوبه بزار بپزه ابش که کم شد و پخت خاموشش کن ابش میشه ...

پیاز چی ؟

برای سلامتی بچم یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید .💓🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دوست عزیز آمپول ویتامین د رو نباید هر سه هفته بصورت مداوم تزریق کنن ویتامین د ، در مقادیر بالا سمی ...

بله کلا سه تا مجاز هست اونم دو هفته یک بار

فکر کردم نوشتم

ضمن اینکه توشتم آز خون بدین.

طراح طلا و جواهر و زیورآلات @maryrauf
بچه ها بکین چطوری بپزم  که بو نده؟؟؟

من واقعا دوست ندارم اما واسه پسرم میریختم تو سوپش تمیز میکردم میریختم تو زودپز با پیاز واب که روشو یره دو ساعت بپزه بعد میریختم تو صافی بعد که خنک میشد بسته بندیش میکردم واسه فریزر خیلی به سوپ لعاب میده اگر خود پای مرغو نمیتونی بخوری اینطور استفاده کن 

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
خواهش میکنم عزیزم.پای مرغ خودش تاج سره نیاز به تمجید نیست.😆😆منم اول میدیدم میترسیدم.یک بار تو دانش ...

عزیزم اول میمزی بعد سرخ میکنی؟

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
آبلیمو و پیاز بوی بدشو میگیره.بذار آبپز بشه بااینا بعدش آبشو بریز بره.

مرسی چند ساعت بپزه بعد ابشو بریزم ؟ 

اخه ابشم میگن مقویه

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
عزیزم اول میمزی بعد سرخ میکنی؟

آره.شوهرم بعضی وقتها آبکی دوس داره  اول یک ساعت با پیاز و آبلیمو و نمک و زردچوبه آبپز میکنم آبشو میریزم میره.بعدش با پیاز و رب سرخ میکنم یه کم آب میریزم زیرشو کم میکنم کم کم میپزه و سیب زمینی هم سرخ میکنم همراهش میارم سرسفره.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
مرسی چند ساعت بپزه بعد ابشو بریزم ؟  اخه ابشم میگن مقویه

زیاد نذار که همه ویتامینهاش دربیاد  تو آبش.۴۵ دقیقه کافیه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
زیاد نذار که همه ویتامینهاش دربیاد  تو آبش.۴۵ دقیقه کافیه.

ممنون که وقت گذاشتی برم بپزم واسه دخترم 

مرسی دوستم😍

ممنون که وقت گذاشتی برم بپزم واسه دخترم  مرسی دوستم😍

فدایی داری.😙نوش جونش

2706