2733
2734
عنوان

بچه ها تا حالا پای مرغ خوردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2873 بازدید | 190 پست
۱_ آز خون بدین جفتتون اگه ویتامین دسه پایین بود آمپول ویتامین دسه هر سه هفته ی بار بزنین. ۲_ آمپول ...

ممنون عزیزم 

زمان گذاشتی برام 

خیلی از مواردی که گفتین انجام میدم 

ولی از متنتوت اسکرین گرفتم 

انشالله بعد ماه مبارک شروع میکنم 

ممنون عزیزم 

خیلی دعام کن 

خدا برام بخاد 

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای ننه جدی اونجا کجاست بگو خودم میام

اطراف بهبهان هستیم بخدا یه مدت از شهرهای دیگه میومدن کیلویی۵۰۰تومن میخریدن الان گرون شده مثلا کیلویی هزار تا دوتمن نهایتا البته زردالو بهبهان با شیراز فرق میکنه مال شیراز گرونتره همیشه

با غصه نشو همدم سنت شکنِ خود باش آزاد ترین فردی وقتی که نگی ای کاش..
مرسی عزیزدلم  بله یه عالمه زینک و کلسیم اینجور چیزا دادن بهم  ولی پای مرغ و پای گوسفند ک ...

من تجربه خودمو خدمتتون گفتم

چون یکی از نزدیکانم بدلیل مصرف کورتون

و تجویز اشتباه پزشک در مورد قطع کردن داروی اختصاصی پوکی استخوان

انقدر استخوناش شکننده شده

فکر کنید افتادن تو دست انداز، مهره کمرشون شکسته😱

ایشالا شما حتما مراجعه کنید به روماتولوژیست

و تحت نظر باشید

و مکملها رو دقیق مصرف کنید

طب سنتی هم شاید بتونه کمک کنه

موفق باشید

2731
یو نمیده ؟من درست کردم خیلی بو میداد

آبلیمو و پیاز بوی بدشو میگیره.بذار آبپز بشه بااینا بعدش آبشو بریز بره.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
حتما انجام بده خوشت میاد.من هفته ای یک بار میگیرم درست میکنم واسه رشد بچه خوبه.کمر شوهرتم سفت میکنه. ...

چ خوب ک گفتی،اتفاقا پسرم قدش نسبت ب همسن و سالاش زیاد بلند نیس،اگ بخوره خوبه

تروخدا رژیمتو بگو من ۸۵باید۶۷بشم حداقل

عزیزم

من کالری شماری میکردم‌

کم میخوردم ورزش میکردم مخصوصا پیاده روی 

یه تاپیک کامل دارم از کاهش وزنم اگه زحمتت نیست حتما بخون 

البته بعد از اون 

چند کیلو بازم کم کردم 

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2738
عزیزم من کالری شماری میکردم‌ کم میخوردم ورزش میکردم مخصوصا پیاده روی  یه تاپیک کامل دارم از ...

تشکر عزیزم انشاالله به زودی مامان بشی😍

عزیزمی ان شا الله به سلامتی میاد نی نی تو دلت

قربون شما برم 

ممنون❤

تشکر عزیزم انشاالله به زودی مامان بشی😍

الهی امین 

از دعای شما دوستای خوبم

۱_ آز خون بدین جفتتون اگه ویتامین دسه پایین بود آمپول ویتامین دسه هر سه هفته ی بار بزنین. ۲_ آمپول ...

دوست عزیز

آمپول ویتامین د رو نباید هر سه هفته بصورت مداوم تزریق کنن

ویتامین د ، در مقادیر بالا سمی هست

در صورت کمبود تا سه بار تزریق و بعد آزمایش مجدد 

اغلب موارد اکی میشن

و هفته ای یک پرل کفایت میکنه

چ خوب ک گفتی،اتفاقا پسرم قدش نسبت ب همسن و سالاش زیاد بلند نیس،اگ بخوره خوبه

خیلی خوبه.بده بخوره.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
اطراف بهبهان هستیم بخدا یه مدت از شهرهای دیگه میومدن کیلویی۵۰۰تومن میخریدن الان گرون شده مثلا کیلویی ...

والا سمت ماکه هنوز زردآلو نیومده بیادم اولش با کیلویی ۳۰ ۴۰ تومن شروع میشه دیگه آخرشم پارسال که ۵ تومن بود حالا امسال خدامیدونه

والا سمت ماکه هنوز زردآلو نیومده بیادم اولش با کیلویی ۳۰ ۴۰ تومن شروع میشه دیگه آخرشم پارسال که ۵ تو ...

شاه توت بهبهان بعد عید رسیده بود کیلویی۳تومن شهرهای دیگه کیلویی حداقل۲۵...این وسط فقط واسطه ها سودشون خوبه😅

2706