2737
2739
عنوان

بچه ها تا حالا پای مرغ خوردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2890 بازدید | 190 پست
آخ و پیف چرا!!!؟قربونش هم میریم.😋😋😋من میذارم دو سه ساعت با آبلیمو و زردچوبه و پیاز و نمک آبپز میش ...

منم باید ب شوهری بگم بگیره بیاره،میخوام با همین دستور پخت ک گفتی درست کنم😋

واسه بارداری بهت ی نسخه بدم انجام میدی؟ منم بی دلیل شش ماه باردار نمیشدم با تخمکگذاری عالی و اسپرم ع ...

۱_ آز خون بدین جفتتون اگه ویتامین دسه پایین بود آمپول ویتامین دسه هر سه هفته ی بار بزنین.

۲_ آمپول ویتامین e سه هفته ی بار جفتتون بزنین

۳_ بادام روزی هفت عدد ترجیحا صبح

۴_ آمپول نوربیون آلمانی سه هفته یک بار

۵_ ناشتا یک قاشق مرباخوری عسل که دقیقا هفت عدد سیاه دانه داخلش انداختین جفتتون بخورین. خانم از روز سه یا پنج پریود (اگه پریودتون کوتاه هست از روز سوم)

۶_ عرق کاسنی آقا میل کنند روزی یک استکان (اگر بتونین خود کاسنی رو مصرف کنین به جای عرقش که عالیه)

۷_ شب ها یک قاشق چای خوری گرده گل رو با آب و عسل حل کنید (دمای زیر سی درجه) و خانم و آقا میل کنید.

۸_ شیاف واژینال دست ساز که دستورش رو میگم
۹_ بادکش گرم تخمدان ی روز درمیون بعد از پاکی
۱۰_ استغفار و ی ختم چهل روزه معتبر مثل حدیث کسا

دستور شیاف واژینال

۱_ خولنجان یک سوم ق غ، دارچین یک ق غ، زنجبیل یک ق غ مواد باید تازه باشن. بعد از آسیاب کردن

۲_ با یک قاشق آب تفت میدین روی حرارت تا خمیر شل به دست بیاد

۳_ یک قاشق مرباخوری عسل و روغن زیتون اضافه کنید

۴_ مواد رو روی تامپونی که نخ محکم به اون متصل شده بمالید و در واژن بذارید.

بهتره بعد از پاکی این شیاف رو از شب تا صبح استفاده کنید و پنج روز انجام بدین.

و برای همسرتون اگه مورفولوژیش خوب نیست حتما کاسنی و میوه به استفاده کنید.

ان شا الله به خواست خدا به سرعت باردار میشین.

طراح طلا و جواهر و زیورآلات @maryrauf

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماهم خیلی دوست دادیم بچه هام عاشقشن ولی اینجا کیلو ۲۲ ممیگیریم🙁

بخرم بیام اونجا بفروشم😂تازه اینجا زردآلوهم کیلویی هزارتومن..یه عالمه لواشک درست کردمه😂😂

با غصه نشو همدم سنت شکنِ خود باش آزاد ترین فردی وقتی که نگی ای کاش..
ای قربونت برم  اینطوری که شما گفتی انگاری میخام شیشلیک بخورم بخدا😂😂😂😂 چقد یه پای مرغ عزت ...

خواهش میکنم عزیزم.پای مرغ خودش تاج سره نیاز به تمجید نیست.😆😆منم اول میدیدم میترسیدم.یک بار تو دانشجویی با هم خونه ایم پختیم الان اونم عاشقش شده.😁 سرخ کردش خوشمزه تره.کنارش سیب زمینی هم سرخ کنی بیشتر میچسبه.من وقتی تازه زایمان کرده بودم هرروز میخوردم هم خودم زود خوب شدم هم بچم تپلی شده بود.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2731
من پیازداغ میکنم یکم رب میزنم چنتاهم سیربهش میزنم میزارم باشعله کم بپزه خیلی خوشمزه میشه

یو نمیده ؟من درست کردم خیلی بو میداد

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
انشالله به حق این شب عزیز سال دیگه اینموقع بچت بغلته فقط خواستم بدونی اینایی که میگن بخاطر اضافه وزن ...

بله واقعا باید خدا بخاد 

من اینهمه وزن کم کردم گفتم حتما میشه ولی خدا نخاسته 

الهی جاریتون هم بجه دار بشه 

لطفاااا منم دعا کن تو این شبا و روزا

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2740
حتما بخور مامانم مصرف میکنه خداروشکر پاهاش خییلی بهتر شد و کمرش منم چون خوشم نمیاد کامل بخورم مامان ...

بله شنیدم خانمهای که ارتروز واینجور چیزا دارن 

براشون خیلی مفیده 

اومدج بیرون از اتاق دکتر به خانم گفتم دکتر گفته پای مرغ بخور 

گفت بخور مادر عالیه

برا همه چیز خوب

گفت من چندین ساله هم خودم هم بچه هام هفته ایی یه بار یا دوبار میخوریم 

گردو نشنیده بودم حتما میخورم از این به بعد👌👌👌👌👌

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
منم باید ب شوهری بگم بگیره بیاره،میخوام با همین دستور پخت ک گفتی درست کنم😋

حتما انجام بده خوشت میاد.من هفته ای یک بار میگیرم درست میکنم واسه رشد بچه خوبه.کمر شوهرتم سفت میکنه.😉😆😆 بدون رب هم عالیه ها!!!یعنی بعداز آبپز کردن با پیاز سرخش کنی رب نزنی.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
وزن اضاف میکنم ولی مراعات میکنم  من ۱۰۳ کیلو بودم الان ۶۵ هستم البته تو ماه رمضون بیشتر کم کرد ...

تروخدا رژیمتو بگو من ۸۵باید۶۷بشم حداقل

با غصه نشو همدم سنت شکنِ خود باش آزاد ترین فردی وقتی که نگی ای کاش..
بله واقعا باید خدا بخاد  من اینهمه وزن کم کردم گفتم حتما میشه ولی خدا نخاسته  الهی جاریت ...

انشالاه میگم جاریم ۳ تا داره ۳ تاهم انداخته یعنی ۶ بار باردار شده با ۱۲۰ کیلو وزن

2706