2737
2734
عنوان

نجیب زاده ام لطفا تشریف بیارید.حلیم

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 44 پست

و دراخر هم تو يه قابلمه يكم پودر دارچين بريز و روغن هم بريز بذار روگاز روشن كن دو دقيقه اي خاموش كن چون روغنت كه داغ شه سريع دارچين ميسوزه... بعد بريز روي حليمت براي تزيين

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اگه گوشکوب نداری میتونی بعده اینکه چن ساعت خیس کردی میتونی بدی چرخگوشت تا یکنواخت بشه بعد بپزی 

اره عزيزم چرخ گوشتم خوبه كلا باهر وسيله اي كه گندمو له كني خوبه اما بعدش با ابكش صاف كني بهتره

نكته اي كه خيللللي مهمه اينه كه هروقت حليمت كم اب شد و خواستي توش اب بريزي بايد ابجوش بريزي اگه اب س ...

ممنون که گفتی

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
لطفا وقت هم زدن حليمت منو هم خيلي دعاكن اسمم زهرا هست حاجت دارم انشاالله نذرتم قبول باشه عزيزم❤️❤️

حتما حتما عزیزم ❤️ ممنون بابت کمکی که بهم کردی

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
اگه گوشکوب نداری میتونی بعده اینکه چن ساعت خیس کردی میتونی بدی چرخگوشت تا یکنواخت بشه بعد بپزی 

مرسییی عزیزم ❤️ گوشتکوب برقی دارم

چیه یکم بیشتر درست کن که کم نیاد

باشه عزیزم ❤️ 

2706