2733
2739

سلام بچها میخوام حلیم درست کنم اما تا بحال درست نکردم.

چند تا سوال دارم. اگر بخوام ۲۵ تا از این ظرف کوچیکا

و دوتا از این بزرگتره، پُر از حلیم باشه باید چقدر گندم بریزم؟ 

اگر بخوام گوشتش زیاد باشه بد میشه؟  چقدر گوشت بریزم؟ گوشت ران بهتره یا سردست؟ 

ببخشید میدونم تاپیک مسخره ایه اما برام مهمه

یه سوال دیگه اینکه حلیمارو به آشنا ها نمیخوام بدم.میخوایم بدیم به بچهای تو مترو و.. نمیدونم شکر میخورن یا نه. چه پیشنهادی برای این قضیه دارید؟ کیسه ی شبیه زیپ کیپ اما خیلی کوچیک میفروشن که توش شکر بریزم؟ 

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

اگر نکاتی درباره خوشمزه تر شدنش میدونید لطفا بگید

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کردم بحث زیبای حلیم با نمک یا شکره

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2731
کاربری قبلیت چی شد همون نجیب زاده اریایی هستی؟

اره عزیزم ❤️ 😍 ترکید

فکر کردم بحث زیبای حلیم با نمک یا شکره

😁😁

چرا کسی نیست که راهنمایی کنه 😭

2738

ب نظرم از بیرون بخری خوش مزه تر و ب صرفه تره

من واسه بچه های کار بیشتر سالاد الویه میبرم خیلی دوس دارن

حلیم و ما با سرشیر میخوریم😂🐀

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
ب نظرم از بیرون بخری خوش مزه تر و ب صرفه تره من واسه بچه های کار بیشتر سالاد الویه میبرم خیلی دوس د ...

دوست دارم یبار درست کنم عزیزدلم ❤️ چقدر شهرهای مختلف متفاوتن😂یه سریا با قیمه میخورن

اره عزیزم از اون کیسه زیپ دارا هست

ممنونم عزیزدلم ❤️ 

گوشتش زیاد باشه اشکال نداره افاقا خوشمزه تر میشه و فرق نمیکنه 

شکر و دارچین هم بریز تو یکبار مصرفا هستن که از پیاله کوچیکتره و برای حلوا در دارن

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
گوشتش زیاد باشه اشکال نداره افاقا خوشمزه تر میشه و فرق نمیکنه  شکر و دارچین هم بریز تو یکبار م ...

اهان.اره اون ظرفام فکرخوبیه

من اكثرا براي صبحانه خودمو شوهرم درست ميكنم

میشه راهنماییم کنی؟  چقدر گندم لازمه برای اون حجم

2706