2733
2734
عنوان

جاری دارا شمام با این رفتارا حساس میشید یا من الکی حساسم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 857 بازدید | 129 پست
به زندگیت بچسب و همه چیو بسپار بخدا دیشب تو فیلم پدر یه حرف قشنگ شنیدم میگفت همینکه میدونم خدا هست ه ...

اینکه خدا هست شکی نیس اما لااقل ی راهکار بدید چطور وقتی میبینم حرص نخورم 90 درصد باهمن همه بهم میگن خب تو هم برو بیا اما آرامش ندارم باهاش

منم تقریبا مث خودتم شوهر من که گفت هر جایی خواهرای عفریته م باشن دیگه نمیرم حتی جواب تلفنشون رو هم ن ...

خوب میکنی خواهر جان قدر شوهرتوبدون .خیلی بهم ظلم کردن درحالی که من فامیل نزدیکشونم بقیه عروسا غریبه.ادمای بیشعور رو هرچه نبینی بهتره اینکه بچه هامون با این افراد بزرگ بشن عذابم میده اینکه اخلاقاشون بشه مثل یه مشت روانی

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب میکنی خواهر جان قدر شوهرتوبدون .خیلی بهم ظلم کردن درحالی که من فامیل نزدیکشونم بقیه عروسا غریبه. ...

میفهممت عزیزم ولی بدن اونا خودشون ضرر کردن

ما چیزی از دست ندادیم ولی اونا داداششون رو از دست دادن

2728
اینکه خدا هست شکی نیس اما لااقل ی راهکار بدید چطور وقتی میبینم حرص نخورم 90 درصد باهمن همه بهم میگن ...

نرو جایی که بهت اهمیت نمیدن مگر در موارد ضروری.دیگه اینکه چطور حرص نخوری هم بستگی داره به میزان اعتقادت به همدن جمله که گفتم .وقتی بدونی یکی مثل خدا پشتته غصه نمیخوری اون مراقبته 

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹
من احترام میذارم آون اینطوری رفتار میکنه انگار باهام دعوا داره

خودتو به بیخیالی بزن

طوری که خودش بفهمه هرکاری که میکنه و هرچی که میگه واست مهم نیس

اینطوری بیشتر میسوزه😁😁😁

عاشقی رو باید از شاملو یاد گرفت💜به آیدا میگفت:خدای کوچک من🧡
2740
میفهممت عزیزم ولی بدن اونا خودشون ضرر کردن ما چیزی از دست ندادیم ولی اونا داداششون رو از دست دادن

افرین واقعا تحسینت میکنم.دقیقا همینجوره اتفاقا اولای عروسیمون شوهرم میگفت پدر مادرم خوبن خواهرام خوبن باورش نمیشد چطور بامن برخورد میکنن منم گفتم باشه بیا بریم اینقد رفتیم و به خودش و من بی احترامی کردن تا خودش به زبون اومد خودش فهمید بخدا یه رفتار زشتی داشتن فکر میکردن من اذیت میشم نمیدونستن با این کار دارن منو به هدفم نزدیک تر میکنن😂تازه با چه ذوق و اشتیاقی بی محلی میکردن خدا عقل بده بهشون برام خنده داره نمیدونم چرا این استارتر اینقد حرص میخوره.جاری من تو ظاهر خوش خوشانش بود ولی خودم میشنیدم چقد حسادت من و شوهرمو میکنه و حرص میخوره که شوهرش غلام حلقه به گوش خواهراشه 

اصلا توجه نکن گلم بزار هرکاری دوستدارن بکنن هرحرفیم دوستدارن بزنن اصلا باکسی هم که حرفارو بهت میرسون ...

اصلا کسی نمیرسونه خودم صمیمتشونو میبینم حتی کفش میزان بخرن با هم میرن تا این حد صمیمی این جاریم مثلا چیز خوبی جایی ببینه ب آون جاریم میگه برات بگیرم یا خیلی موارد دیگر مثلا داره میره یا میاد سلام و خدافظی باید با آون بکنه اما منم نمیبینه اصلا یا کسی مثلا ی تیکه ب آون میتدازه مث چی ازش دفاع میکنه بخدا دروغ نمیگم تا حالا ندیدم دقیقا انگار آون جاریم این جاریمو سحر و جادو کرده مث برده براش هر کار میکنه اما دقیقا همه اینها برعکس بامنه

افرین واقعا تحسینت میکنم.دقیقا همینجوره اتفاقا اولای عروسیمون شوهرم میگفت پدر مادرم خوبن خواهرام خوب ...

وای خدا باورم نمیشه تو منی یا من توام 

انگار داستان زندگیم رو از زبون یکی دیگه می شنوم اونم مو به مو😂

ولی خدارا شکر هر دومون به مقصد دلمون رسیدیم 

خودشون باهامون همراهی کردن واسه اینکه کنارشون بزنیم😂😂😂😂

مادر شوهرت پشت دختراشه؟

اسی توکل کن به خدا اگه هممون بدونیم یه قدرت بالاتری هست که دست همه رو میخونه نمیترسیم منم اولا از تو بیشتر غصه میخوردم از همه عروسا خوشکلتر باهوش تر تحصیلاتم بالاتر خانواده تر مهربون تر اون موقع فکر میکردم خودم عیب دارم الان میفهمم همش حسادت بوده دلیلش پایین بودن من نبود اتفاقا چون بالاتر بودم حرص میخوردن نمیخواستن بپذیرن .شنیدی میگن اگه در حد یکی نباشی بالاتر باشی اینقد کوچیکت میکنه تا در حدش بشی اینجور میخواستن بکنن ولی من وارد بازیشون نشدم همه هم میدونن بالاخره به قول شوهر نون گندم خوردن خر که نیستن نفهمن کی چطوره 

وای خدا باورم نمیشه تو منی یا من توام  انگار داستان زندگیم رو از زبون یکی دیگه می شنوم اونم مو ...

عزیزم شاید باورت نشه مادرشوهرم خودش اومد خواستگاریم وقتی من اصلا اینجا نبودم شهر دیگه کیلومترها اونورتر درس میخوندم من مخالف ازدواج بودم بابام و شوهرم اصرار و تهدید که باید راضی بشی و بیایی حقیقتا مجبور به این ازدواج شدم وگرنه از قبل اخلاقای این فامیل رو میدونستم چون فامیل خیلی نزدیکم هستن  مادر شوهرم از اونا بدتر باورت شاید نشه تو روز عقد هیچ کدوم نیومدن تو عروسی هم اومدن که بهم بزنن پیش مردم حرف میزدن

2706