2410
2553

من سه تا جاری دارم یکیش از ما دوره من خیلی اهل صمیمی شدن نیستم ولی احترامو نگه میدارم اما یکی از جاریام خییییییییلی با جاریم ک اینجاس جیک تو جیکه ولی با من خییییییییلی بده همش پشتم بد میگه خداشاهده آگه ی حرف رو من بزنم اونم بزنه من انگار پدرشو کشتم اما آون میگه مث موش میشه بخدا خسته شدم خیلی ناراحتم همش از آون دفاع میکنه براش جا باز میکنه آنقدر براش الگو شده ک هر کاری آون میکنه اینم فک میکنه درسته و انجام میده احساس میکنم برده جاریم شده آون میگه ماست سیاه میگه سیاهه اما من برم سفیده میگه سیاه همه جا باهاشه بنظرتون من حساسم یا مشکل از رفتار خودمه یا ن هر نظری دارید خواهشا بدون توهین بگید ممنون 

به نظرم اصلا برات مهم نباشه.هرکس باهات دوست شد برو طرفش بقیه موارد رو بیخیال باش بذار خوش باشن  حساس نشو

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

حساسی

جاری کی باشه که بخوا باشم حرف بزنی

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

حساسی خیلی

بیخیال مگه توزندگیت اثرسوداره

مشکلات بزرگترازین حرفاس فقط خودت وناراحت میکنی اوناکیف وکوک میکنن

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
2714

برات مهم نباشه

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

تو کاری به کارشون نداشته باش احترام بذار و فاصلتو باهاشون حفظ کن...

اینجوری دیگه اونا به خودشون اجازه همچین کاریو نمیدن

عاشقی رو باید از شاملو یاد گرفت💜به آیدا میگفت:خدای کوچک من🧡

کلا تجربه ثابت کرده  در طول تمامی دوران که دوستی و صمیمیت با جاری روی لبه تیغ راه رفته خیلی خطرناکه همون بهتر دوری میکنن

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹
حساسی خیلی بیخیال مگه توزندگیت اثرسوداره مشکلات بزرگترازین حرفاس فقط خودت وناراحت میکنی اوناکیف وک ...

اره والا من دارم آب میشم از این رفتارا آخر منی ک احترام میذارم اما آون پشتم بدگویی میکنه 

2706