2737
2739
عنوان

عسلکم 😁نیش و کنایه های خانواده شوهر just for fun

| مشاهده متن کامل بحث + 3622 بازدید | 127 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والاااا بخدااااا

حرفات منو یاد یکی از اقوامم میندازه.دختره پزشکه اهل تهران خانواده کم جمعیت با یه پسر از شهر دیگه ازدواج کرده خانواده پرجمعیت .اصلا نمیتونست زخم زبونای مادر شوهرشو تحمل کنه آخر سر جمع کرد رفت کانادا سال به سال یواشکی میاد فقط به ما سر میزنه میره.البته همسرش جدا میاد میره پیش خانوادش

بگو خوشبحالتون شده ک من عروستون شدم هرکی بود با این طعنه های پی در پی تون در رو هم براتون وانمیکرد

اینا فکر میکنن پسرشون گل بی عیبه بعد از روز نخستم همه چی داشته پسر اوناسیس بوده بعد من گرگ صفت یهو خیمه زدم رو زندگیش 

2728
2740
چه دل پری.عروس ما هم یعنی اینا رو به ما میگه .من از همین جا ازش عذر خواهی میکنم  .همه فکر میکن ...

حرفهای این قبیلی یه جور ورود به حریم شخصیه آدمه ...به هرحال هر فکر و نظری رو نباید به زبون اورد چه جلو شخص چه پشت سرش

لطفا برای شفای مادرم👵یک حمد بخونید سپاس  
اینا فکر میکنن پسرشون گل بی عیبه بعد از روز نخستم همه چی داشته پسر اوناسیس بوده بعد من گرگ صفت یهو خ ...

همشون همینن فکرمیکنن بهترتراش بوده و خوب کردن ک مارو گرفتن تا رو دست نمونیم😂😂😂

حرفهای این قبیلی یه جور ورود به حریم شخصیه آدمه ...به هرحال هر فکر و نظری رو نباید به زبون اورد چه ج ...

اوففف ورود به حریم شخصی رو نگو دیگه اینا تا تهش میرن از همه چی ادم میخوان سر دربیارن یه روز خواهرشوهرم مهربون شده بود با من بعد منم نفهمیدم چی جریان دیدم تنها قصدش فوضولیه چرا بچه نمیاری دیگه و مشکل داریین مشکل از کیه و نکنه برادرم فلانه یا تو بهمان 

2706