2737
2739
عنوان

خانمای pco بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 54 پست
فست فود میشه گفت اصلا اا نمی‌خورم، انگیزه قوی میخواد کم کردن وزن که من فعلا ندارم، برا بچه میخوام وز ...

خوب دیگه یا بچه یا تنبلی کردن دیگه

هم خدا و هم خرما که نمیشه😆

اراده کن 

به فکر قرص هم نباش

چون شاید باردار بشی ولی خیلی عوارض دارن البته اگه بشی

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

حالا که حوصله ورزش رو نداری از کم خوری شروع کن

تا جای ممکن غذات رو کم کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب دیگه یا بچه یا تنبلی کردن دیگه هم خدا و هم خرما که نمیشه😆 اراده کن  به فکر قرص هم نباش ...

تنبلیم شدید نیست، جوری که با کاچی یا دوسین پری میشم قرص مصرف نمیکنم برا پریود شدنم

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

من لاغرم دکترگفت خیلی کم تنبلی داری باشگاه رفتم پیاده روی کردم قرص خوردم ۱ ساله هیچ خبری از بارداری نیس

👑پسرم‌تاج سرم 👑   😇دخترم بال و پرم😇 خدایا بخاطر وجود همسرخوبم  و پسرم و دخترم شکرت
2728

من ٤٨كيلو هستم 

يعني هيچ وقت اضافه وزن نداشتم 

برا چكاب كه رفتم گفتن پي سي ا هستي 

من خيال ميكردم اونايي كه چاقن اين مشكل رو دارن فقط 🤔🤔

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
2738
من لاغرم دکترگفت خیلی کم تنبلی داری باشگاه رفتم پیاده روی کردم قرص خوردم ۱ ساله هیچ خبری از بارداری ...

نمیدونم چجوریه اونا که هیچ مشکلی ندارن بعضا دیرتر باردار میشن

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

چند ماه قرص جلوگیری مصرف کن و تو این مدت باشگاهم برو

بعد قرصو ولش کن و همچنان باشگاهو ادامه بده بعلاوه متفورمین.

من خودم اولین ماهی که رفتم باشگاه همون ماهم اقدام کردم و الان ۴ ماهه باردارم

من ٤٨كيلو هستم  يعني هيچ وقت اضافه وزن نداشتم  برا چكاب كه رفتم گفتن پي سي ا هستي  ...

نه عزیزم، چاقی جز عوارضشه

تنبلیم شدید نیست، جوری که با کاچی یا دوسین پری میشم قرص مصرف نمیکنم برا پریود شدنم

خب پس بهتر فکر کنم چند کیلو بیای پایین درست بشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم چجوریه اونا که هیچ مشکلی ندارن بعضا دیرتر باردار میشن

پریودمم هم سروقت هست شوهرمم سالم دیگه من چکار کنم باردار نمیشم دیگه بهش حتی فکر هم نمیکنم 

👑پسرم‌تاج سرم 👑   😇دخترم بال و پرم😇 خدایا بخاطر وجود همسرخوبم  و پسرم و دخترم شکرت
چند ماه قرص جلوگیری مصرف کن و تو این مدت باشگاهم برو بعد قرصو ولش کن و همچنان باشگاهو ادامه بده بعل ...

من سنم  کمه تنبلیمم شدید نیست تو دلم باور دارم مامان میشم فقط فعلا تو فاز ناامیدی بعد از دیدن بی‌بی چک منفی ام😣

اصلاح کن سبک غذا خوردنت رو، من یه ویدئو میدیدم آموزش میدادن، مثلاً این که وسط غذا قاشق و چنگالتون رو بزارید زمین، یا با چنگال غذا بخورید، غذا رو طول بده، من با این روش کم کردم یه چند کیلویی. البته من اضافه وزن زیاد ندارم الان فک کنم 4کیلو بشه.

2706