2737
2739
عنوان

خانمای pco بیاین

319 بازدید | 54 پست

اونایی که باردار شدین، دارو مصرف کردین یا وزن کم کردین؟ 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

پیاده روی خییییلی زیاد

چون یه مسافرت رفتیم که یه عالمه پیاده روی داشت

بدون هیییچ قرص و دارویی باردار شدم

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
پیاده روی خییییلی زیاد چون یه مسافرت رفتیم که یه عالمه پیاده روی داشت بدون هیییچ قرص و دارویی بارد ...

کربلا؟

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
پیاده روی خییییلی زیاد چون یه مسافرت رفتیم که یه عالمه پیاده روی داشت بدون هیییچ قرص و دارویی بارد ...

من 15 کیلو اضافه دارم😥

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

دکتر به من متفورمین داده البته فعلا قصد بارداری ندارم.پریودام تقریبا داره منظم میشه.شبی یه لیوان دمنوش رازیانه میخورم روزه هم میگیرم ولی متاسفانه چون تحرک ندارم خیلی وزن کم نمیکنم امکان پیاده روی هم نیس چون پارک اصلا نیس نزدیکمون و باشگاهم تنبلیم میشه 

بدون هيچكاري با اولين اقدام نصف و نيمه اونم بخاطر اينكه سونولوژيست بدجوري ترسوندم و گفت خيلي بايد دو ...

واقعا؟ من دکترم گفته وزنتو کم کن، خیلی برام سخته😣میترسم طول بکشه آخه دوس دارم زودتر نی نی م بیاد

2738
واقعا؟ من دکترم گفته وزنتو کم کن، خیلی برام سخته😣میترسم طول بکشه آخه دوس دارم زودتر نی نی م بیاد

به منم گفته باید کم کنی ولی باشگاه میرفتم هیچ تغییری حس نمیکردم نا امید شدم 😣😣😣

من 15 کیلو اضافه دارم😥

ماشالا

پس باید وزن کم کنی

تلاشت رو بکن با رژیم و ورزش بیا پایین

روی غذات هم خیلی حساس باش

غذاهای فریزری و فست فودی ممنوع

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

من از وقتي فهميدم يه هفته شب و روزم شده بود گريه با اينكه تا اونروز بچه نميخواستم ولي از بس دكتر منو ترسوند با همسرم تصميم گرفتيم كه جلوگيري نكنيم و بعدم برم زير نظر دكتر  اما با همون يه بار باردار شدم

ماشالا پس باید وزن کم کنی تلاشت رو بکن با رژیم و ورزش بیا پایین روی غذات هم خیلی حساس باش غذاهای ...

فست فود میشه گفت اصلا اا نمی‌خورم، انگیزه قوی میخواد کم کردن وزن که من فعلا ندارم، برا بچه میخوام وزن کم کنم ولی چون طول میکشه خیلی رغبتی ندارم

به منم گفته باید کم کنی ولی باشگاه میرفتم هیچ تغییری حس نمیکردم نا امید شدم 😣😣😣

من باشگاه رفتم ولی فقط سایز کم میشد اونم خیلی خوب تو یه ماه ده سانت دور کمرم کم شد ولی دیگه نرفتم

2706