2733
2734
عنوان

رانندگی من

288 بازدید | 35 پست

هفته دیگه امتحان شهری دارم، باشوهرم اومدم تمرین کنم، افتصاح بودم از شدت استرس یادم میره دنده عوص کنم سر پیچا، دقتم میاد پایین، خیلی ناراحتم، حس میکنم اصلا راننده نمیشم

اشکال نداره،یه دوره دیگه تعلیمی بگیر برا استرست خوبه

دوستای نی‌نی‌سایتیِ عزیزم،دارم همه چیزو از اوّل شروع میکنم (اینبار تنهایی💪)،برام دعا کنیدموفق بشم،مرسی از همتون،مرسی از دعاهای قشنگتون،دوسِتون دارم❤💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم حس شما رو داشتم الان شوماخری ام واسه خودم 😎

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
طبیعیه نگران نباش. من بعد از 7،8 سال رانندگی الان پیش شوهرم بشینم گند می زنم

مردا خدای استرسن مخصوصا ماشین خودشون باشه

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2740

اينو به خودت بگو و تلقين كن كه هيچكس بهتر از من رانندگي نميكنه 

رانندگي كاري نداره كه يه كلاج يه دنده 

انقد بگو كه با اعتماد يه نفس كامل بري 

من انقد گفتم يه دستي گرفتم فرمونو ردم كرد زيادم نگو😂

تو از او راننده وانت کمتری  اونا که شاید حتی سواد خوندن نوشتن نداشته باشن   فقط تجربه &nbs ...

ی بار خودم اومدم بیرون خدایی خوب بودم، فقط از اینکخ بچم بام بود میترسیدم، ولی بعدس باشوهرم رفتم از بس ترسوندم کارم شده هرشب گریه، اگرم نتونم رانندگی کنم میشم مضحکه فامیل شوهرم

یکی منو بلایکه 14 ساله گواهی نامه دارمم هنوز میترسم تنها پشت فرمون بشینم.  تا ی ماشین از ده فرسخی میبینم قلبم تند تند میزنه...

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
رفتم دوجلسه،

دو جلسه کمه حداقل یک هفته،ترجیحا با آقا برو،آقایون از خانوما بهتر آموزش میدن

دوستای نی‌نی‌سایتیِ عزیزم،دارم همه چیزو از اوّل شروع میکنم (اینبار تنهایی💪)،برام دعا کنیدموفق بشم،مرسی از همتون،مرسی از دعاهای قشنگتون،دوسِتون دارم❤💋