2733
2739
عنوان

رانندگی من

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 35 پست
چند وقت طول میکشه دوره اش از ثبت نام

الان خیلی طول میدن اول ثبت نام میکنی کلاس خالی باشه یه هفته میری هرروز کلاس و نباید غیبت داشته باشی اگه هرروزی غیبت داشته باشی باید هفته بعد همون روز اون‌جلسرو بری بهد که کامل رفتی یه امتحان آیین نامه آزمایشی میگیرن بعد قبول شدی میری تو نوبت اگه مربی خوب بخوایی یکی دوماهی ممکنه منتظر بشی براش بعد آیین نامه اصلی میدی اگه قبول شدنت طول بکشه میتونی همزمان آموزشم بری ولی تا ایین نامرو قبول نشدی شهری نمیتونی امتحان بدی

بعد ۱۲ جلسه هرروز میری تمرین.بعد که تموم شد مربی یه امتحان ازمایشی میگیره معرفی میکنه امتحان اصلی اون دیگه بستگی به خودت داره کی قبول بشی هفته ای یه بار میتونی امتحان بدی فقط

بعد اونم یکی دوماه میشی در انتظار گواهینامه که بیاد

کجایی هستی شما؟

نمیگم 😬

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما اشنا داشتی گواهینامه داده بهت اره    

ن خداییش خوب بودم. با این که فقط با اموزشگاه تمرین میکردم مربیم هیچ وقت باور نکرد ک من تو خونه ماشین نمیبرم بیرون همیشه میگفت مشخصه تو خودت ماشین برمیداری. امتحانمو دفعه اول قبول نشدم ولی دفعه بعدش خوب بود. مجرد بودم بابام بهم ماشین نداد ...  گذشت تا 4_5 سال لعد اردواج کردم  تو همون چند دفعه اولی ک رفتیم تمرین واس مرور و یاداوری ی تصادف از بیخ گوشم گذشت خدا رحم کرد بهمون ی ماشین دیگه یهو پیچید جلوم جلو دست انداز بودیم منم دست اندازو ندیده بودم اون ترمز زد یهو.... خلاصه بعدش دیگه ننشستم پشت فرمون تقریبا 8 سالی هست

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2731

اولا که به فامیل چه ربطی داره! اصلا نمیگفتی بهشون الانم نگو امتحانت کیه هروقت قبول شدی بعدش بگو بعدشم بعضی آدما اضطراب میدن به آدم با اونا نرو با پدر برادر کس دیگه ای که بهت اعتماد به نفس میده برو و این که اضطرابت طبیعیه همه اولش دارن کم کم برطرف میشه فقط اینو بدون که طبیعیه و تو میتونی بهش غلبه کنی نفس عمیق بکش وقتی استرسی میشی و به خودت جملات امیدبخش بگو

الان خیلی طول میدن اول ثبت نام میکنی کلاس خالی باشه یه هفته میری هرروز کلاس و نباید غیبت داشته باشی ...

شهرستانم برای مربی معطلی حذف کنیم3ماه میشه؟

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori