2733
2734

ممکنه لقاحت دیر انجام شده باشه شاید هفته دیگه بزنی مثبت بشه

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نرفتی مسافرت؟تنبلی نداری؟

چرا پلی کیستیکم 

دکتر میرفتم ۳ ماهی ک سیپروترون میخوردم سر موعد پری میشدم 

اما دو ماهه قرصه رو نمیخورم اون ماه ۴ روز عقب افتاد این سری هنوز نشدم

پسر نازم عاشقتم  
2742
چرا پلی کیستیکم  دکتر میرفتم ۳ ماهی ک سیپروترون میخوردم سر موعد پری میشدم  اما دو ماهه ق ...

حالا برای اطمینان از بده عزیزم

اما خب معمولا دوره ها عقب جلو میشه برلی کسایی وه  pocهستن عزیزم

انشاءالله که بارداری

نمیدونم اخه تا ۱۷ سیکل ک رفتم سونو فولی ازاد نشده بود 

شاید بعدش شده

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
چرا پلی کیستیکم  دکتر میرفتم ۳ ماهی ک سیپروترون میخوردم سر موعد پری میشدم  اما دو ماهه ق ...

بخاطر همین تنبلیه اجتمالا

منم تنبلی داشتم و گاهی اوقات تا ۴۷ روز اینا نمیشدم

احتمالا تا چند روز آینده میشی 

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
2738
شاید بعدش شده

نمیدونم گیجم 

از یه طرف میگم داروی خونگی بخورم پری بشم از یه طرف میگم شاید باردار باشم 

راستی این ماه همش واژنم تیر میکشید و روز ۲۰ سیکل یه قطره خون قرمز روشن هم دیدم

پسر نازم عاشقتم  

گلم این علائم سیپرو هست متاسفانه تا استفاده میکنی منظم میشه رها که کردی با کوچکترین زمینه دوباره برمیگرده . 

سلام عزيزم.نگران نباش.به نظر من برو آزمايش بده كه خيالت راحت بشه.خيلي به بي بي چك ها نميشه اعتماد كر ...

اخه ۱۰ روز گذشته بود ک بیبی زدم یعنی امکانش هست؟؟؟

پسر نازم عاشقتم  
گلم این علائم سیپرو هست متاسفانه تا استفاده میکنی منظم میشه رها که کردی با کوچکترین زمینه دوباره برم ...

اه خیلی بده ک 

پس چیکار کنم به نظرت گرمی بخورم تا پری بیاد

پسر نازم عاشقتم  
2706