2737
2734
عنوان

دیشب واس اولین بارشوهرم رفت جداخوابید

| مشاهده متن کامل بحث + 1061 بازدید | 110 پست

خوب میشه خودش، نگران نباش😁 ی چنروز دیگع از کلش میوفته نیازم نیس ک کسی پاپیش میزاره همینکه سرسنگین باشین کم کم یادتون میرع 

اگرم خیلی سختتونه خودتون ی دوروز دیگع پیشقدم شین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

یکبارمن خواب بودم عصربود شوهرم اومد بیدارم کرد ودرخواست کرد منم گفتم برو بعدا خوابم میاد اونم قهر کرد وهرچی ازدهنش بیرون اومد بهم گفت منم تخت خوابیدم به روخودم نزاشتم وقتی بیدارشدم از حرفاش خندم میگرفت که بخاطر یه رابطه به چه روزی افتاده بود رفتم وازدلش بیرون اوردم 

یعنی چی میگین چرا قبول نکردی؟؟؟پس خود زن چی؟؟مگه گوسفندیم ما هروقت اونا خواستن بگیم چشم 😒

واقعا

در عجبم از بعضی زنا

انگار فقط ازدواج کردیم که شریک جنسی هم بشیم

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.

من باشم نمیرم سمتش عادت میکنه بزار یه چند روز بگذره ترموستاتش دوباره کار میکنه میاد سمتت😁

اين روزها دارم با خيال ِ آمدنت تصوير مي بافم. تو حتما براي من يك طالع ِ شيرين از طعم ِ دوست داشتني عسل خواهي آورد.
یعنی چی میگین چرا قبول نکردی؟؟؟پس خود زن چی؟؟مگه گوسفندیم ما هروقت اونا خواستن بگیم چشم 😒

گوسفند نیستیم ولی رابطه جوریه ک آدم وقتی احساس نیاز کنه با تامین بشه خودمونم اگه بریم طرف اونا پس زده بشیم خیلی ناراحت میشیم.

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
2740

مردا تو این زمینه یکم مغرور ترن

درسته ناراحت شدی ولی خب اینو بدون که تحمل مردها برای جلوی خودشونو گرفتن اونم وقتی که زن دارن یکم سخته

کار سختی نیس

فقط باید یه وقتی که حوصله داشته باشی یکم بیشتر به خودت برسی و لباستم یکم باز تر باشه

به موهات عطر بزنی و بری جلوش راه بری😂

یه جوری خم بشی ک یقه ات باز بشه

یا یه جوری غیرمستقیم و مثلاااااا ناخواسته موهاتو بریزی تو صورتش

چایی ای شربتی چیزی ام ضمیمه کنی 

و...

اگ بازم قهر بود و تونس طاقت بیاره دیگ بزن به در پررویی برو بشین روپاش😂

take it easy! But...take it

درعوض زن هم هروقت خواست باید مرد بگه چشم...

این چه حرفیه خوب زن یا مردی که فشار روشه تنها راه پاسخ نیازش همسرشه دیگه پس چیکار کنه بدبخت

گوسفند نیستیم ولی رابطه جوریه ک آدم وقتی احساس نیاز کنه با تامین بشه خودمونم اگه بریم طرف اونا پس زد ...

شوهر من فرصت نمیده من رابطه بخام.شاید شوهرای شما نرمال و منطقین.هرچیزی حدی داره

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
شوهر من فرصت نمیده من رابطه بخام.شاید شوهرای شما نرمال و منطقین.هرچیزی حدی داره

ینی چی فرصت نمیده؟؟؟

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
2706