2733
2739
عنوان

خانومای گل کمک😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 58 پست
قشنگ ماساژ بده بدوش تندتند اروم میشی حتما الان گره افتاده بخاطر اونه چیزاییکه شیر رو زیاد میکنه مدت ...

گره چیه؟الان که خوابه بدم بخوره بنظرتون؟

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلن پروسه ی شیر دهی و از شیر گرفتن خیلی داستان داره، خیلییییییییی

وای گفتیا

یعنی پروسه گفتی تموم شد یه عمری ادم میگذرونه

یعنی جون دادم سر این شیر دادن

اوایل خوب بود بعدش شیرم کم کم شد بعد که درست شد دخترم سینمو مدتی نگرفت ای خدا شکرت تموم شد فقط

الانم که دغدغه شیر گرفتن

پس الان چجوری میخوابه؟

با شیشه.تو شیش شیر میریزم میدم دستش میذارم روپام قران میخونم میخوابه البته خوابش کلا بهم ریخته دیشب ۱۲بیداربود😞 

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 
2731
وای گفتیا یعنی پروسه گفتی تموم شد یه عمری ادم میگذرونه یعنی جون دادم سر این شیر دادن اوایل خوب بو ...

انشالله که راحت میگیریش گلم❤

گره چیه؟الان که خوابه بدم بخوره بنظرتون؟

اصلا ندیاااااااااا

وقتی شیر یجا میمونه میگن گره میفته که معمولا نزدیکای زیر بغل یا بالای سینه سفت سفت و قرمز میشه 

وای دختر بچه رو اذیت نکن دیگه گرفتی دیگه نده

2740
وای گفتیا یعنی پروسه گفتی تموم شد یه عمری ادم میگذرونه یعنی جون دادم سر این شیر دادن اوایل خوب بو ...

یعنی من سر هر دوتا بچه م انقدر خسته شده بودم دیگه حال نفس کشیدنم نداشتما😭😭😭😭

اصلا ندیاااااااااا وقتی شیر یجا میمونه میگن گره میفته که معمولا نزدیکای زیر بغل یا بالای سینه سفت س ...

اره دقیقا اینجوری شده.ممنون پس باید صبرکنم شوهرم بیاد دخترمو ببره بیرون بدوشمش.

از من با  خوردن ژلوفن‌و اموکسی سیلین هم خشک شد هم دردش تموم شد

ندوشیدی؟