2737
2734
عنوان

خانومای گل کمک😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 58 پست
داروخانه برو یه قرصایی هست خشک میکنه ،آمپول هم هست

امپولو نمیدونم ولی یدونه قرص هست اسمشو یادم نیست میگن شدیدا عوارض داره.شما خودت خوردی؟

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امپولو نمیدونم ولی یدونه قرص هست اسمشو یادم نیست میگن شدیدا عوارض داره.شما خودت خوردی؟

نه شنیدم من 1سالگی بچم خودش خشک شد

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2728
حوله گرم کن بذار ماساژ بده و بدوش شیرتو  زنداداش منم اینطوری شد حتی مریض شد رنگش عین گچ سفید ب ...

اهان ممنون گلم 

من دخترم ماه دیگه تولد دوسالگیشه بشدت وابسته شیر بود نوک سینمو چسب برق زدم گفتم می می اوف شده دیشب یکم اذیت کرد نصف شب بیدار شده بود گریه میکرد بهش شیششو دادم اروم شد میره میاد میگه میمی ببینم نگاه میکنه بوس میکنه خیلی اذیته بچم😢😢ولی مجبورم چون اصلا غذانمیخوره

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 
ماشالا.. من تو اون موقع دیگه انقدر اذیت نشدم، یه کم درد داشتم ولی انقدر نبود شیر که به درد زباد بیاف ...

من ااااااصلا فک نکنم شیر بخواد جمع بشه که دردم بکشم

ازبس شیرم کم شده تا مک نزنه مگه شیر میاد تو سینه هام شل شل سدن

2738
ماشالا.. من تو اون موقع دیگه انقدر اذیت نشدم، یه کم درد داشتم ولی انقدر نبود شیر که به درد زباد بیاف ...

من یه سینمو دخترم زیاد میخورد فقط اون درد میکنه اونیکی نه.دختر من خیلی شیرمیخورد شاید بخاطراونه اصلا غذانمیخورد

اهان ممنون گلم  من دخترم ماه دیگه تولد دوسالگیشه بشدت وابسته شیر بود نوک سینمو چسب برق زدم گفت ...

دخترمن شب تاصبح سینم دهنشه

ای خدا بقران انقد ناراحتم که چجوری میخوام از شیر بگیرمش

دختر من تاحدود راضی کننده میخوره ولی فقط سوپ هنوز غذای سفره نمیخوره میریزه بیرون

ولی شب تا صبح خیلی بیدار میشه واسه شیر

تو روزم اگه حواسش پرت باشه چی بشه شیر میخواد چون سیر نگهش میدارم

ولی من مکافات دارم چون فقط و فقط با سینه خوردن میخوابه

من ااااااصلا فک نکنم شیر بخواد جمع بشه که دردم بکشم ازبس شیرم کم شده تا مک نزنه مگه شیر میاد تو سین ...

برا منم از جمعه که ندادم تا دیروز ظهر خوب بود یهو دردش شروع شد شیر جمع شد وگرنه مال منم شل بود قبلش.

من یه سینمو دخترم زیاد میخورد فقط اون درد میکنه اونیکی نه.دختر من خیلی شیرمیخورد شاید بخاطراونه اصلا ...

کلن پروسه ی شیر دهی و از شیر گرفتن خیلی داستان داره، خیلییییییییی

دخترمن شب تاصبح سینم دهنشه ای خدا بقران انقد ناراحتم که چجوری میخوام از شیر بگیرمش دختر من تاحدود ...

دقیقا دخترمنم شب تا صبح میخورد فقطم باسینه میخوابید😢

برا منم از جمعه که ندادم تا دیروز ظهر خوب بود یهو دردش شروع شد شیر جمع شد وگرنه مال منم شل بود قبلش.

قشنگ ماساژ بده بدوش تندتند اروم میشی حتما الان گره افتاده بخاطر اونه

چیزاییکه شیر رو زیاد میکنه مدتی نخور