2737
2739
عنوان

خانومای گل کمک😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 58 پست
ندوشیدی؟

ندوشیدمش عزیزم دکترم بهم گفت یک هفته فقط یک هفته روزی سه بار بدوش خیلی کم

منم همین کارو کردم

و همون یک هفته ژلوفن و اموکسی سیلین خوردم

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ندوشیدمش عزیزم دکترم بهم گفت یک هفته فقط یک هفته روزی سه بار بدوش خیلی کم منم همیم کارو کردم و همو ...

مال من شدیدا درد میکنه و باد کرده یکم بدوشمش پس.

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 
مال من شدیدا درد میکنه و باد کرده یکم بدوشمش پس.

برو تو حمام زیر دوش اب گرم بدوشش عزیزم سوتین سفت ببند تا زودتر خشک شه شیرت 

حتما ژلوفن رو بخور

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2728
برو تو حمام زیر دوش اب گرم بدوشش عزیزم سوتین سفت ببند تا زودتر خشک شه شیرت  حتما ژلوفن رو بخور

اهان باشه عزیزم از دیشب بخاطر دردش سوتین نبستم😶

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 
اهان باشه عزیزم از دیشب بخاطر دردش سوتین نبستم😶

اگه نبندی ک شیرت خشک‌نمیشه عزیزم

اگه نبندی ک شیرت خشک‌نمیشه عزیزم

خیلی ممنون اتفاقا از دیشب که نبستم دردش بیشترشده😩

خیلی ممنون اتفاقا از دیشب که نبستم دردش بیشترشده😩

از امروز حتما ژلوفن بخور اموکسی هم هر ۸ ساعت بخور ان شالله زود خوب شی منم خیلی درد داشتم ک با رعایت این نکات خوب شدم‌الانم ۱ ماهه ک بچمو از شیر گرفتم

2738
از امروز حتما ژلوفن بخور اموکسی هم هر ۸ ساعت بخور ان شالله زود خوب شی منم خیلی درد داشتم ک با رعایت ...

ممنون گلم.کوچولوت بعداز چندروز دیگه بیخیال شد شیرنخواست

ممنون گلم.کوچولوت بعداز چندروز دیگه بیخیال شد شیرنخواست

فدات عزیزم

بعد از ده روز

ولی تا الان هنوز ک هنوزه دلتنگشه میاد میزنتش و میره

فدات عزیزم بعد از ده روز ولی تا الان هنوز ک هنوزه دلتنگشه میاد میزنتش و میره

عزیزمممم😞توچجوری گرفتی من چسب زدم😳

عزیزمممم😞توچجوری گرفتی من چسب زدم😳

تلخک زدم میترسه بخورتش میگه تلخه اَهِ

ولی خوب ب نفع خودش شد غذا خوردنش بهتر شد و خوابش کمی بهتر

البته موقع دندون دراوردنشه و بیچاره ام کرده ولی از شیر گرفتنش هم ب نفع خودش شد هم کمک بزرگی ب رنگ و روی من کرد سرگیجه هامم تموم شدن

تلخک زدم میترسه بخورتش میگه تلخه اَهِ ولی خوب ب نفع خودش شد غذا خوردنش بهتر شد و خوابش کمی بهتر ال ...

اهان خوب خداروشکر که غذابهتر میخوره.انشالله دخمل منم غذاش خوب بشه❤

اهان خوب خداروشکر که غذابهتر میخوره.انشالله دخمل منم غذاش خوب بشه❤

خوب میشه عزیزم ان شالله ب مرور زمان