2737
2739
عنوان

عروسي برادرم نزديكه ولي...

| مشاهده متن کامل بحث + 1415 بازدید | 161 پست
زهره جان من خودم مدتیه با وینک آشا شدم یه برنامه است سایت هم داره لباس هامو گذاشتم توش چرخ بزنی می ت ...

چه جالب تا حالا نشنيده بودم

سايته؟؟ يعني ميشه لباس خوب پيدا كرد؟ قيمتا چطوره؟

خداروشکر، پس اخرش خوب تموم شده، باور کن یه نفس راحت کشیدم الان که گفتی، خدا رو شکر

ممنون عزیزم.اگه بدونی خودمون چقدر خوشحال شدیم.بخدا نگران بودم نکنه فکر کنن از فامیلای ما کسی برداشته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من لباس مجلسي دست دوم تميز با قيمت خوب آدم پيدا كنه بهتر چون فقط يكي دو بار ميشه پوشيد

اره دیگه میگی عروسی داداشته، خوب تو هم فامیل درجه یکی، لباس نو که برازنده خواهر داماد هم باشه، خوش قیمت هم باشه، تو این زمونه یکم بنظرم سخت پیدا شه، به همون کرایه یا دست دو فکر کنی شاید منطقی تر باشه فعلا.

2728
ممنون عزیزم.اگه بدونی خودمون چقدر خوشحال شدیم.بخدا نگران بودم نکنه فکر کنن از فامیلای ما کسی برداشته

وای میفهمم چی میگی، خدا رو شکر که به خیر گذشته، چند سال دیگه که نشستین دارین تعریف میکنین از اون روزا میخندین به اون اتفاق

چه جالب تا حالا نشنيده بودم سايته؟؟ يعني ميشه لباس خوب پيدا كرد؟ قيمتا چطوره؟

هم سایته هم اپلیکیشن 

لباسای من مجلسی نیست اما توش من چو خودم همیشه چرخ میزنم پر از لباسای خوشگل با قیمت خوبه. 

لطفا وسایل منو در وینک winkapp.ir/w/listing/search/nedaiii ببینید اگر خوشتون اومد ۲۵ درصد تخفیف بهتون میدم.
2740
يعني مخصوص لباس؟ يا چيزاي ديگه ام داره

کیف و کفش و زیورآلات دکوری جات خودت برو ببین شاید مشکلت حل بشه

لطفا وسایل منو در وینک winkapp.ir/w/listing/search/nedaiii ببینید اگر خوشتون اومد ۲۵ درصد تخفیف بهتون میدم.
2706