2737
2734
عنوان

عروسي برادرم نزديكه ولي...

| مشاهده متن کامل بحث + 1415 بازدید | 161 پست
نه بنده خداراس میگه...بابای منم عید آجیل خریده بوده گذاشته بوده تو صندوق ماشین اومده بودن برداشته بو ...

ايشالا هيچ وقت براش پيش نياد

نميدونه تو ايران اين مار كاملا عاديه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه دخترم از كجا بخرم خوب و مناسب باشه دلش لباس تور ميخواد

من یه لباس مشکی بلند دارم میخوای بدم بپوشی 

ولی نمیدونم مناسب عروسی داداش هست یا نه

بزار عکسشو بدم

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
2731
آره مگ داریم، دو بار صندوق ماشین بابام رو دزد زد، به هیچ چی هم رحم نکرد، یبارم فلش مموری توی ضبط هم ...

خدا لعنتشون کنه 

من مطمعنم تا قبل از به پایان رسیدن تیکرم به آنچه که میخوام‌‌میرسم .. چون به ❣ خدا ❣ ایمان دارم ..برای رسیدن به حاجتم ی صلوات بفرست ان شاالله عاقبت بخیر بشی 😘
2740
ايشالا هيچ وقت براش پيش نياد نميدونه تو ايران اين مار كاملا عاديه

اره بابا عادیه حالا یبارم لاستیک ماشینو بازکرده بودن برده بودن

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

عزیزم برا بچه هات مجدد بخر ولی برا خودتو میتونی بری مزون کرایه کنی در حد ۲۰۰ ۳۰۰ البته ک لباس مجلسی قیمت خریدش خیلی بیشتر از این حرفهاست ولی کرایشون هم بد نیست اینجوری ته کمدت هم لباس الکی جمع نمیشه 

بازم خودت باید ببینی میشه یا ن

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕
چ دزدایی پیدا میشنا ب نظرم خواستی پر بازدید شی 

واسه عروسی من دزد لباس مامانمو از صندوق برد و نتونست دوباره بخره مانتو شلوار پوشید الهی که خیر و خوشی نبینه هر وقت یادم میوفته بعد ۴ سال میگم.مامانم خیلی غصه خورد

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊
اره بابا عادیه حالا یبارم لاستیک ماشینو بازکرده بودن برده بودن

فاطمه یبار تو یه تاپیکت یه پست گذاشتم که چقد تو نی نی سایت هستی و تاپیک میزنی، خاستم بگم ببخشید اون روز پریود بودم آجی، یوقت ناراحت نشی 

عزیزم برا بچه هات مجدد بخر ولی برا خودتو میتونی بری مزون کرایه کنی در حد ۲۰۰ ۳۰۰ البته ک لباس مجلسی ...

آره درست ميگي گلم

ولي الان يادم اومد عروسي دختر عمومم در پيشه 

بتونم بخرم با قيمت ارزون و شيك خيلي بهتر