2733
2734
عنوان

بیاین سوتیای خنده دارمونو بگیم دور هم بخندیم 🙆❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1913 بازدید | 109 پست
نامزد بودم شب جمعه هم بود. جلو داروخانه وایستا تا ک.اندوم بخر شوهرم. از اونجایی که خیلی شلوغ بود و ن ...

عزیزم🤣🤣🤣چقدر گناه داشتی😂😂😂😂😂

اگه کسی ارزش کاری رو که می‌کنی رو نمی‌فهمه ..اهمیتی نداره تو به خودت ایمان داشته باش و با قدرت ادامه بده💪 یه روز میفهمن که اشتباه میکردن💓🌹🌼
نامزد بودم شب جمعه هم بود. جلو داروخانه وایستا تا ک.اندوم بخر شوهرم. از اونجایی که خیلی شلوغ بود و ن ...

واییییی ادم با افتابه اب بخوره اینجوری ضایع نشه  

وایییی خداخیرت بده اول صبحی شاد شدم  

اگه  قلبم شب بود تو ستارش بودی(:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترم اولی بودم چند روز مونده به کلاسا درگیر این بودم چقد دفتر صدبرگ بگیرم😂فکر میکردم هر کتاب یه دفتر ...

وووووای باورت میشه من همش درگیر این بودم ک جامدادی چه شکلی بخرم 😅😅😅😅😅 فک کنم هنوز زود بود برم دانشگاه 😅😅😅😅

💜💛❤️💙💚🧡 خدا جونم عاشقتم 💜💛❤️💙💚🧡
2731
اخ اخ تو دیگه فاجعه بوده سوتیت 😂😂😂😂😂😂

تازه وقتی واسه شوهرم  با عصبانیت تعریف کردم و میگفت که تو باید میرفتی و این حرفا از خنده داشت تلف میشد پروووووووووو. میگفت تو رو خدا بگو کدوم ماشین بوده برم ببینم راننده در چه حالیه..خخخ

من کلا تند راه می رم یه بارمیرفتم مطب دکتر. کمی دیر شده بود داشتم تند می رفتم یکی گفتش یواش مام برسی ...

منم مثل تو ام البته علم روانشناسی ثابت کرده بخاطر اعتماد بسقفمونه خواهر 😝😝❤❤

یه سوتی هم از یکی از استادام بگم😂😂

سر کلاس بودیم استاد داشت از رو لیست حضور غیاب میکرد بعد که تموم شد یکی از دخترای کلاس گفت استاد اسم منو نخوندی..استاده هم برگشت گفت عه عه ببخشید شما زیر آقای فلانی بودی ندیدمت🤣🤣🤣(منظورش تو لیست اسامی بود))

یعنی من و دوستم کبود شده بودیم...استاده هم خیلی ابهت داشت جرات نداشتیم بخندیم😂😂😂تا چند دقیقه کل کلاس سکوت بود فقط🤣🤣🤣🤣🤣

اگه کسی ارزش کاری رو که می‌کنی رو نمی‌فهمه ..اهمیتی نداره تو به خودت ایمان داشته باش و با قدرت ادامه بده💪 یه روز میفهمن که اشتباه میکردن💓🌹🌼
2738
تازه وقتی واسه شوهرم  با عصبانیت تعریف کردم و میگفت که تو باید میرفتی و این حرفا از خنده داشت ت ...

واقعا ک 😂😂😂😂😂😂😂😂

یه سوتی هم از یکی از استادام بگم😂😂 سر کلاس بودیم استاد داشت از رو لیست حضور غیاب میکرد بعد که تمو ...

اخ اخ اینکه افتضاح بوده من بودم میپوکیدددددم از خنده 😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

تازه وقتی واسه شوهرم  با عصبانیت تعریف کردم و میگفت که تو باید میرفتی و این حرفا از خنده داشت ت ...

من بودم تیکه بزرگم گوشم بود😂😂😂😂

اخ اخ اینکه افتضاح بوده من بودم میپوکیدددددم از خنده 😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

وحشتناک بوداصاا🤣🤣🤣🤣

خیلی از استاده میترسیدیم...بعد به یه بهانه رفتیم بیرون انقدر خندیدیم که از چشامون اشک میومد😂😂😂

من بودم تیکه بزرگم گوشم بود😂😂😂😂

باز من شوهرم بیخیاله

اونروز بهش میگم واسم خواستگار پیداشده منم گفتم متاهلم و ردش کردم

شوهرمم لپمو کشید گفت از بس جیگری 😅😅😅😅😅

2706