2737
2739

من اولین باری ک رفته بودم دانشگاه با اعتماد بنفس بالایی رفتم آموزش فک میگردم دفتره میخواستم بگم مبصر تعیین نمیکنید 😐😀

خداروشکر دوستم زود رسید منو برد با خودش وگرنه ابرو ریزی میشد!

سماهم بگید بخندیم حوصلم سررفته 😅😅

💜💛❤️💙💚🧡 خدا جونم عاشقتم 💜💛❤️💙💚🧡

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ترم یک کاردانی بودم از بچه ها پرسیدم فلان کتاب رو کجا تهیخ کردین یکی گفت کتابخانه تنها بعد بغل دستش گفت نه کتابخانه سینگل منه شوت رفتم کل اون شهررو گشتم از همه هم میپرسیدم کتابخانه سینگل کجاست وای دوروز میگشتم بعد فهمیدم قضیه چیه

2738

چند روز پیش رفتیم خونه یکی از اقوام شوهرش فوت شده بود

چون من به خاطر بارداری بهشت زهرا و ختم نمیتونم برم رفتیم خونشون با مادرشوهرمینا و مامانمینا

یه نیم ساعت نشستیم دیگه به خاطر من پاشدیم خدافظی کنیم خواهرشوهر اون خانم صاحب خونه برگشت به من گفت عزیزم خیلی زحمت کشیدی واقععا راضی نبودیم با این وضعیتت بیای ایشالا تو شادیات جبران کنیم

یهو همهمه شد من هول شدم گفتنم نه بابا این چه حرفیه وضیفم بود ایشالا برای خودتون بیایم 

وایییییییی وای از خجالت اب شدممممممم فقط دیدم مامانم و مادرشوهرم هنگ دارن نگام میکنن

اومدم مثلا جمعش کنم حرفمو گفتم برای شادیای خودتون بیایم از این به بعد 

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  

سرکلاس بودم تو دبیرستان ی معلم داشتم خیلی باسنش بزرگ بود خیلی ا کلل چاق بود ی بار داشت واسه ردیف بغلی درس توضیح میداد مانتوش لای در گیر کرده بود دوستم گف مانتوشو از لاش بکشی بیرون ۵۰تومن بهت میدم منم استاد کل کل و شر گفتم باشه تا انگشتمو بردم بکشم بیرون پاشد انگشتم گیر کرد🤦🏻‍♀️تا دم میزش رفتم یکی از بچه ها انقد خندید خودشو خیس کرد حالا معلمه شاکی تو چرا دنبال من راه افتادی😜😂😂😂😂😂

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…

یبار با خاله و شوهرخاله رفته بودیم مسافرت توی راه یجا زده بود هندونه توی ماشین بود..بعد شوهرخالم و شوهرم رفته بودند بخرند.شوهرخالم گفته بوده حاجی چیلو کنده😲

بجا کیلو چنده

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢
2706